Results 1 to 13 of 13

Thread: жило за шоферската врата?

  1. #1

    Default жило за шоферската врата?

    някой има ли жилото за отваряне на шофьорската врата от вътре за 164 суперка?скъса ми се жилото и нема отваряне сега,има едно като г-образно лостче къде се държи за ръчката там се скъса,та ми трябва жилото,не знам от 164 еднакви ли са с суперката и от нещо друго стават ли,цена като ново знае ли се колко струва и къде?

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    някой има ли жилото за отваряне на шофьорската врата от вътре за 164 суперка?скъса ми се жилото и нема отваряне сега,има едно като г-образно лостче къде се държи за ръчката там се скъса,та ми трябва жилото,не знам от 164 еднакви ли са с суперката и от нещо друго стават ли,цена като ново знае ли се колко струва и къде?
    http://www.megaparts.bg/avtochasti/z...164-sedan.html
    Alfa Romeo 164 TS Super 1997
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTDm 20V Sportronic 2005
    Alfa Romeo 166 FL 2.4 JTDm 20V 2004 - EX
    Alfa Romeo 164 TS Super 1995 - EX

  3. #3

    Default

    благодаря,току що им писах казаха че утре ще го пратят,не знам същтото ли е не е ли ще разбера.

  4. #4
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Суперката е с жило, старата е с щангичка (там пък се чупят самите дръжки). Ако нещо ти объркат жилото пробвай при "микрон доцев" (нарочно го пиша с малки букви) в Княжево
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  5. #5

    Default

    аха чакам го утре ще дойдат до нас голям кеф нема да се обикаля пича вика до 10 лева доставката е безплатна викам пиши си 3 лева на сметката а то е 7 чудесни сте,много се пати с шоферската врата,ограничител,2 пъти дръжки от вътре 1 път от вънка пробиване за захващане на старата дръжка и какво ли не беше,явно са си проблемни тия детски болести по алфите,ама то кво да искаме те са на по 20 години,и аз така с еуспокоявам понякога българина иска да купи кола евтино да го ползва 10 години да не се троши и после да го продаде с горница задължително,бях в Тин Кар нямат и пуснах темата.

  6. #6

    Default

    жилото което ми донесоха е за пасажерската врата не за шоферската и не става,отидох до тях до Резбарска 55 и ми изнесоха некво още едно жило дето ама е по дълго с 1 педя и не е такова хем му дадох на момчето да мери да гледа по старото та ще се търси на друго място.

  7. #7
    АЛФОХОЛИК kiko1213's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Сливен
    Age
    49
    Posts
    120

    Default

    ако не държиш да е чисто ново утре мога да попитам кви пари е тука на една морга

  8. #8

    Default

    не държа ама нямам време да търся тия дни,питай.

  9. #9
    АЛФОХОЛИК kiko1213's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Сливен
    Age
    49
    Posts
    120

    Default

    ok още утре ще ти пиша

  10. #10

    Default

    колега освен жилото за шоферската врата търся и дръжка за отваряне от вътре пак се счупи тази беше 3тата,някой ако има за продаване да пише,и топка за скоростите моята се изтърка тапицирах я ама не стана.

  11. #11
    АЛФОХОЛИК kiko1213's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Сливен
    Age
    49
    Posts
    120

    Default

    колега извинявай че те подведох но се наложи да изчезна от България,в Сливен на една морга има една суперка,моргата е на Самуиловско шосе,тя е най голямата потърси в нета за номера им и ги питай...ако аз намеря номер ще ти го напиша!

    ---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

    http://avtochastite.bg/listing-%D0%B...0%B8-7445.html ето го и сайта им!

  12. #12

    Default

    нема грижи търсиме като се сетиме,и още един въпрос към колегите да не пускам нова тема,трябват ми 2 втулки за заден носач шенкел горните големите тампони,някой има ли може стари не ми трябват нови идеята е да се пробвам да ми ги направят от полиретан или квото е там на струг и ще напиша кое как е станало,изхвърлил съм 3 чифта стари с годините дето са избивани на преса от къде да знам че ще ми трябват

  13. #13

    Default

    благодарности на нашия колега Пешката 212,начетен с бърза техническа мисъл /аз нямам нито бърза нито бавна/ оправи ми проблема с скърцаща врата оправи ми насрещтника и ми намери жило и дръжка и сега съм един щастлив собственик на отваряща се шоферска врата защото днес половината ден прескачах от другата до вечерта.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •