Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Предстоящи избори...

  1. #16
    Болен алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    СОФИЯ, МЛАДОСТ 3
    Age
    51
    Posts
    1,531

    Default

    Уж сте интелигентни хора пък ви правят на маймуни вече 20 години. ДПС това ДПС онова ами защо пък тогава другите партии като са такива родулюбци не се съберат и да забранят гласуването в чужбина и двойното гражданство? Истината е че всичките са от партията на парите и изобщо не са противници ама заедно делят баницата и стрижат стадото. Бас хващам че на следващите избори резултата на ДПС ще е по-лош защото и самите те не искат да взимат по-голям процент от нужния им за да са "врагът в сянка". Волен и останалите "националисти" ще размахват байраци а пък различните клонове на БКП ще се обвиняват един друг в смъртни грехове
    Alfa Romeo 155 2,5 TD 12.1994 recicled
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW 04.2003 EX
    Peugeot 508 RXH 02.2013

  2. #17
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    И аз съм на мнение, че изборният закон трябва да се промени така, че човек, който е живял повече от някакво време, примерно 6 месеца извън България да няма право да гласува за каквото и да е, касаещо държавата. Така също и човек, който е живял повече от някакво време тук, следва да има право на глас. Без значение, дали човекът е българин или марсианец.

    Недоумявам, според каква логика някой, който живее в Париж или в Диарбекир трябва да влияе върху живота на жителите на България.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #18
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ако живееш в България и имаш претенции че си българин, ще целуваш българското знаме, ще стоиш мирно докато свири националния химн ще спазваш законните и обичаите на държавата в която живееш.Има едно национално знаме, една история, един официален език.Майчиния език и байряма в къщи.Тоя същия Местан ако не се лъжа по едно време искаше до българското знаме да се вее и турското.Тая партия е принципно не законна а след като има демокрация е и излишна и подобни "малцинства" имат правото да живеят и спазват законите на държавата в която пребивават.Който не му утърва-пътя го знае.А ние, ако сме толкова юнаци и патриоти колкото по пиянските песни трябва да си защитим държавата по недвусмислен начин.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #19
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Кажи ми пример на друга нация която да принизи собствената си история...да кажеш на заптиета полицаи да отречеш робството и да го наречеш съжителство, да напишеш че Симеон Велики всъщност с нищо не е велик....Най малкото щяха да искат оставката на министъра на образованието.А ние - балсъммумайката квот дадът тва ще учат...наздраве, ти мен уважааваш ли мъ?
    Да изхвърлил от учебниците романа Тютюн, понеже като го четяли учениците много им напомняло на сегашното положение и се създавало не недобро отношение към сегашните работодатели в България.
    Аз до колкото знам дори и по сегашния закон в чужбина би трябвало да гласуват само такива които са временно пребиваващи. Тук във Флорида ни убеждаваха да гласуваме независимо дали си двоен гражданин и независимо от това къде живееш за постоянно. Аз не гласувах, защото смятам че не е правилно хора които не живеят в България да определят начина и на управление. Интересно ми е кой ги организира тези секции в чужбина, на кого плащат и как контролират че се дават неподправени резултати.

  5. #20
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Да изхвърлил от учебниците романа Тютюн, понеже като го четяли учениците много им напомняло на сегашното положение и се създавало не недобро отношение към сегашните работодатели в България.
    Аз до колкото знам дори и по сегашния закон в чужбина би трябвало да гласуват само такива които са временно пребиваващи. Тук във Флорида ни убеждаваха да гласуваме независимо дали си двоен гражданин и независимо от това къде живееш за постоянно. Аз не гласувах, защото смятам че не е правилно хора които не живеят в България да определят начина и на управление. Интересно ми е кой ги организира тези секции в чужбина, на кого плащат и как контролират че се дават неподправени резултати.
    Поздравявам те за решението, което си взел по отношение на правото си на вот.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #21
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Ако имаше задължителен вот тогава щеше да ни боли к.ра за гласовете от чужбина!
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  7. #22
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Най много ме е яд дет им дават субсидии.....грешни пари, пак върху нашият гръб......ебати..така са навързали нещата....от помияр...ставаш булдог.........излишно е да правя сравнение за който и да е политик от новото време....то и старото също...абе в тая сфера май нямаме добри попадения....от край време нямаме добри политици...
    Last edited by Бобби; 08-10-2014 at 22:13.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #23
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Имаме бе как да нямаме ви само как ги глезим, ний данъкоплатците. http://m.btvnews.bg/article/tazi-sut...-pacienti.html

    http://www.moreto.net/novini.php?n=267446
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #24
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Местан да го глобят с 2000 лв. е все едно мен да ме глобят с 20 стотинки

    Браво на тази жена!


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •