Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем със заводската аларма

  1. #1
    започва да се пристрастява Lazarincho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    54

    Default Проблем със заводската аларма

    Здравейте колеги,
    Извинявам се ,че пускам нова тема ,но доста изчетох и не можах да намеря решение за този проблем.Значи от известно време алармата ми прави номера,а именно започна да свири постоянно.Когато я деактивирам от ключа ,който е в багажника спира но като дам на контакт започва да свири,а когато работи свири на изгасен двигател и съответно контакт.Смених батериите на дистанционното,изчистих датчика който се намира горе при плафона за осветлението,също така опитах да я рестартирам като махам и слагам клемите на акумулатора,може би от всички тези операции за момент се оправи от рестартирането при махането на акумулатора, но проблема все още го има и е много дразнещ.Ще ви помоля за съвет. : )
    Благодаря предварително и приятен и усмихнат ден в това дъждовно време : )
    Last edited by Lazarincho; 23-09-2014 at 13:07.

  2. #2
    Запален алфист Член на клуба Чавдар's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Банкя
    Posts
    159

    Default

    Имам почти същия проблем, но свири когато си пожелае (не всеки път) и все още не съм намерил решение на въпроса (изключвам .... ми купи си нова), ще следя темата с интерес.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS Super

  3. #3
    започва да се пристрастява Lazarincho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    54

    Default

    Да ясно колега, наистина е много дразнещо и аз си мисля,че е нещо дребно да речем кондензатор,реле или бушон, но не ми стига чак до там компетенцията.
    Най-лошото е ,че не знам дори как да спра говорителя за звука,дано някой по-компетентен колега да даде съвет и мнение. : )

  4. #4
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by Lazarincho View Post
    Да ясно колега, наистина е много дразнещо и аз си мисля,че е нещо дребно да речем кондензатор,реле или бушон, но не ми стига чак до там компетенцията.
    Най-лошото е ,че не знам дори как да спра говорителя за звука,дано някой по-компетентен колега да даде съвет и мнение. : )
    To спирането лесно (ако не я ползваш като мен)
    Но аз проблема го бях решил по Сталински - спрях й тока ( прекъснах 12 волта) И си ползвах афтърмаркет аларма защото се бях видял в чудо да пищи когато реши заводската аларма .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #5
    започва да се пристрастява Lazarincho's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София
    Posts
    54

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    To спирането лесно (ако не я ползваш като мен)
    Но аз проблема го бях решил по Сталински - спрях й тока ( прекъснах 12 волта) И си ползвах афтърмаркет аларма защото се бях видял в чудо да пищи когато реши заводската аларма .
    Колега би ли дал малко повече информация от къде точно да и прекъсна 12-те волта : )

  6. #6
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Няма нужда да режете инсталацията, може просто да повдигнете леко мокета там където е ключалката в багажника, след което ще видите една сирена с кабел около 20см и букса на него. Развивате няколко болтчета, откачате буксата, сваляте сирената и я изхвърляте. Остава работещо централно заключване с оригиналното инфраред дистанционно.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •