Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 151 to 165 of 173

Thread: Ключ за Алфа Ромео 159

  1. #151
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Костенец
    Posts
    95

    Default

    Бройте и мене за 1 бройка

  2. #152

    Default

    И аз участвам с 1 брой.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  3. #153
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Очаквам отговор от производителя, дали ключа включва цялата електроника, защото виждам, че платката и транспондера се продават и отделно, но те са по 2-3 долара.След като имам цялата информация ще Ви кажа какво точно излиза като цена + транспорта, мита и такси в случай, че не успея да ги мина на митница като мостри. Ако някой е по запознат с херцовете на ключа и модела транспондер нека да сподели информация, за да съм по-сигурен, че ключовете ще ни свършат работа. За сега информацията която имам е, че ключа който предлагат е на 433Мhz, с транспондер NXP PCF7936AA.
    След като всичко е ясно и ако офертата е изгодна, пак всеки да потвърди колко ключа иска. Предполагам за колегите на които им трябват само външните части да си освеждат ключовете, ще мога да поръчам само нужното.

  4. #154

    Default

    Звучи супер пускам се и аз с една бройка

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  5. #155

    Default

    И за мен 1бр с платка и транспондер
    Alfa Romeo 159 1.9jtdm 150+

  6. #156

    Default

    Quote Originally Posted by marin_mv View Post
    Очаквам отговор от производителя, дали ключа включва цялата електроника, защото виждам, че платката и транспондера се продават и отделно, но те са по 2-3 долара.След като имам цялата информация ще Ви кажа какво точно излиза като цена + транспорта, мита и такси в случай, че не успея да ги мина на митница като мостри. Ако някой е по запознат с херцовете на ключа и модела транспондер нека да сподели информация, за да съм по-сигурен, че ключовете ще ни свършат работа. За сега информацията която имам е, че ключа който предлагат е на 433Мhz, с транспондер NXP PCF7936AA.
    След като всичко е ясно и ако офертата е изгодна, пак всеки да потвърди колко ключа иска. Предполагам за колегите на които им трябват само външните части да си освеждат ключовете, ще мога да поръчам само нужното.
    Такова животно, като платка и транспондер по 2-3 долара няма, така че не се вкарвайте в разни филми, дето после само ще останете разочаровани! Масова практика на китайските търговци е да качват за продажба атрактивни ключове, които реално не са в наличност, а всеки знае, че Alfa-та не е често срещана марка сред афтърмаркет ключовете. Иначе честотата на пилота е тази - 433 MHz, както и чипът - PCF7936 (Philips Crypto). Кутийки имат, това не е проблем, но ключове с електроника, едва ли, даже по-скоро съм сигурен в отговора на търговеца - отрицателен! Дано да греша, ама надали!

  7. #157

    Default

    Quote Originally Posted by xm_net View Post
    Такова животно, като платка и транспондер по 2-3 долара няма, така че не се вкарвайте в разни филми, дето после само ще останете разочаровани! Масова практика на китайските търговци е да качват за продажба атрактивни ключове, които реално не са в наличност, а всеки знае, че Alfa-та не е често срещана марка сред афтърмаркет ключовете. Иначе честотата на пилота е тази - 433 MHz, както и чипът - PCF7936 (Philips Crypto). Кутийки имат, това не е проблем, но ключове с електроника, едва ли, даже по-скоро съм сигурен в отговора на търговеца - отрицателен! Дано да греша, ама надали!
    Най-вероятно на повечето от нас ни трябва само външната част.

  8. #158

    Default

    Ако ви трябва само кутийката, ще си я имате, но понеже колегата е споменал и платка и транспондер, та идеята ми беше на когото му трябва "пълен" ключ, да не възлага големи надежди!

  9. #159
    започва да се пристрастява a.parushev's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Sofia, Bulgaria
    Posts
    79

    Default

    И аз съм за една бройка, трябва ми само външната част.

  10. #160
    Запален алфист marin_mv's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Любимец / Trier
    Posts
    311

    Default

    Колеги, извинявам се, че се включвам късно, днес се прибирах в Германия. Да уточня, нито обещавам чудеса за без пари, нито все още съм сигурен какво ще предложат тези хора. След обявата в Алибаба се порових и стигнах до производител, който поне по каталог предлага всичко което ни е необходимо. Вече не говорим за търговец. Както казах по-горе, като изясня всички детайли ще ви информирам. За повече от 10 години бизнес с Китай, съм се научил, да очаквам всичко от там. Включително и транспондер за 3 USD който в Европа се предлага за 200 Евро. Споделих идеята защото много хора имаме един и същ проблем - липса на втори ключ, захабени ключове, липса на разумни като цена варианти да решим проблема. И в България и тук в Германия един нов ключ е излишно скъп. Аз 600 Евро за ключ за колата ми в БГ, няма да дам Правя го с идеята да помогна на себе си и хора от форума, ако стане - супер. Ако не, продължаваме да търсим Нито ще препродавам с печалба, нито ще искам пари в аванс. Предлагам модераторите да изчистят темата, като съм готов, ще пусна тема и ако резултата е положителен да направим списък там - ако е само за кутийки, за кутийки ...

  11. #161

    Default

    Поръчвал съм кутийки за ключове от алиекспрес за аудито.
    Пак са по 2-3 евро и са много качествени и здрави.

    За тея пари става дума само за кутийка естествено, няма платка вътре.
    Но изработката е много добра, сравнима с оригинала. И пластмасата е здрава.

  12. #162
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    И аз искам две кутиики (ключ)
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  13. #163
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default

    И за мен една
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  14. #164
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    И за мем 2бр кутийки

  15. #165

    Default

    Аз искам 1 кутийка и 1 брой кутийка + транспондер и всичко останало което необходимо за работещ ключ(след обучение в Бг разбира се) .

    Общо 2 броя = 1 със транспондер и 1 без транспондер(само кутийка).

    Благодаря предварително.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •