Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 241 to 244 of 244

Thread: Проблем с разход, само не знам с колата ми ли е, или с честността на пишещите тук...

  1. #241
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    М/у шамарите се буташ ти!!!
    Нали ти казах, когато си избиеш кумунистическия манталитет, тогава може да си говорим......

    Кто немаш Алфа и ни сме ти приятни къде се буташ.....
    Карай си кротко, слушай си музика и тва е.....
    Това правя. Споко не ме мисли.
    Какво стана с народната поговорка обаче нищо не каза.
    Карай, важното е да кажем нещо.

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Един въпрос - ако основно си караш лежерно и си слушаш музика, 318д няма ли да върши същата работа? След като си цениш парите, защо, за Бога, плащаш данъци, обслужване и гуми за 330д???
    Не се заяждам, нито провокирам, наистина ми е любопитно. Аз например знам защо си купувам по-мощни коли - стилът ми на шофиране е такъв че другите просто ме изнервят.
    Защото искам да карам дизелов автомобил, който е 4х4.
    От италианските автомобили в този клас, в който гледам и имам желание да карам е 159-ка. Съответно прецених, че психически не искам да ги поправям, както обикновено правя постоянно и за това просто си купих алтернатива.
    Не малко безсънни нощи съм изкарал в изборът си - красива, ама не става, ама е красива, ама не става. Терзания със седмици. Е накрая си взех решението.
    И точно защото си ценя парите, то реших, че ще загубя по-малко пари, когато тръгна да я продавам. Защото ако бях взел 159-ка, то щеше задължително да е с екстри, която дори в България не съществува по принцип. Демек нямам дори един екземпляр на пазара.
    Такъв сс кожа, нави, ксенон, шибидах и т.н. Какво да говорим въобще за някакъв избор...
    Отговарям честно, без лоши чувства.
    Last edited by BO; 05-11-2014 at 22:05.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #242
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    BO
    Що не отидеш и си вземеш от село една яка и грозна женица !
    Непритенциозна, работна,не ходи по салони за красота, с две думи - евтина поддръжка !
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  3. #243
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    BO
    Що не отидеш и си вземеш от село една яка и грозна женица !
    Непритенциозна, работна,не ходи по салони за красота, с две думи - евтина поддръжка !
    Защото аз съм си взел жена, която за мен е най-добрата, ходи по салони, със скъпа поддръжка, но най-важното - парите за поддръжката си ги изкарва тя.
    Хайде бегай при твоята градска кифла, дай ѝ 10лв за епилация и бъди щастлив с избора си.
    Last edited by BO; 05-11-2014 at 22:32.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  4. #244

    Default

    Мисля, че си казахме каквото искахме да си кажем по темата, слагам и катанеца и ако има някой който иска да пише по-въпоса има важна тема, която е статистческа
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •