Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62

Thread: ИТАЛФЕСТ 2014 - ВИДЕО И СНИМКИ

  1. #1

    Default ИТАЛФЕСТ 2014 - ВИДЕО И СНИМКИ

    Преди малко получих клипа.

    Снимките ще кача по-късно днес или утре.

    ИТАЛФЕСТ 2014

  2. #2

    Default

    Ще съм ви благодарна, ако оставяте коментарите си директно в тубата.
    Майсторът на видеото би искал да се запознае с обратната връзка.

  3. #3
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    клипът е много як
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  4. #4

    Default

    Да, як е.

    И понеже има питанки: не бихме могли да си позволим да платим изработка на филм.
    Когато клубът се позамогне след време, дано и това се случи.

  5. #5
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Коментари-критики, няма да ги отправям към никой, аз една година се опитах. Колегите знаят процедурата гледат клипчето(нема филми тука), гледат друго от подобни събития и си прави сравнение.


    П.С. Само като съвет, youtube скоро ще му дръпнат шаутера, заради Sevi - speed up, защото да ползваш пълната дължина на едно парче в авторски клип без съгласието на изпълнителя не е ок за тубата.
    Last edited by nastybg; 16-10-2014 at 09:23.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  6. #6

    Default

    Защо смяташ, че нямаме тяхното съгласие? Това е една от причините да се забавим - чакахме известно време отговор от Севи. Така че.. Надявам се черната ти прогноза да не се осъществи
    Колкото до критиките.. Знам, че всеки ги може.
    Понякога са полезни (когато са градивни), друг път - не (когато са чисто заяждане). Вярвам, че всички тук ще бъдат от първия вид и доколкото зависи от мен, ще бъдат взети предвид.

  7. #7
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Ами при наличието на такова сте длъжни и да напишете песента и името в описанието, те са няколко нещата, който ме наведоха на мисълта, че няма ... Другото не го коментирам, както казах коментарите ми от миналата година стоят, те не са се променили, както и клипа ... Не е заяждане, а мнение, спирам с коментарите и пожелавам успех
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  8. #8

    Default

    Добре, благодаря
    Ще допълня.

    А по-нататък ще прочета и коментарите ти. Не съм чела нищо от минали години по темата. Но сега имам повод

  9. #9

    Default

    Прочетох.
    И съжалих.
    Съдържанието на миналогодишната тема уби целия ми ентусиазъм за каквато и да било инициатива.

    П.П. Знаеш ли песните от кои години на Металика харесвам най-много? От т.нар. им "ученически период".
    Колкото по-"велики" професионалисти стават, толкоз по-малко ми допадат. Липсва ми непосредственост, естественост, живец, ако щеш.


    Това, което знам, е, че няма да има следващ път, в който да се занимавам с ангажиране на видеозаснемане. Нека професионалистите се заемат.

  10. #10
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Клуб Ланча България, взеха ли участие тази година

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    Клуб Ланча България, взеха ли участие тази година
    Има ли значение - нали сме семейство.
    Един за всички, всички за един

  12. #12
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    В коя тема са коментарите на колегата от миналата година, че и аз да ги прочета и да се просветя

    Клипа е жесток- много ми харесва. Браво
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  13. #13

    Default

    В темата за снимките от миналогодишния фест е пълно с коментари от всякакъв сорт.


    Между другото, фотографът е пратил клипа на Севи. От групата са във възторг и искали контакт с нас, за да поговорим какво бихме могли да направим заедно. Фотографът им е пратил телефона ми и вчера ми се обади прекрасното създание, което пее. Благодари, че сме харесали тяхната песен за нашия клип и се разбрахме да се видим, за да поставим начало на (надявам се) някоя добра съвместна инициатива. Искрено се надявам тази идея да се превърне в реалност

  14. #14
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Бургас
    Posts
    2

    Default

    А какво стана със снимките?


  15. #15
    младши алфист koki79's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Габрово
    Age
    44
    Posts
    51

    Default

    Здравейте колеги и колежки ,имам едно запитване ?къде мога да изгледам клипчето от така нареченото ,,ХЕЛИКОПТЕРЧЕ,, ,че имам мерак да го гледам,благодарско предварително и благодаря за Феста-доволен съм.
    Last edited by koki79; 22-10-2014 at 21:36.
    Alfa Romeo 155 1.7 8v 1995
    0877 850 309

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •