Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 124

Thread: Разходки из красива България

  1. #46

    Default

    Така го написахте, все едно че участващите в произшествието сме били в колоната и сме се изпреварвали помежду си и се включват хора които не са били там и не знаят за какво става въпрос
    Аз не случайно предложих да се отделим тези, които ще караме от другите които ще се разхождат, така и стана.
    Не смятам за застрашени тези, които бяха с жени и деца.
    Друг е въпроса, че не намирам за подходящо коментирането на инцидента в темата, при все че никой от потърпевшите няма претенции към мероприятието но може и да не съм прав.
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  2. #47
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Най-хабавото е, че всички са живи и здрави. Кофти случка наистина, но пък всеки ще си има обичка на ухото... Аз вече имам една
    Приветствам идеята за езерата. Аз съм се качвал на хижата на бдж ноември с 45-цата. Но може и някъде другаде да се иде...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  3. #48

    Default

    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    Най-хабавото е, че всички са живи и здрави. Кофти случка наистина, но пък всеки ще си има обичка на ухото... Аз вече имам една
    Приветствам идеята за езерата. Аз съм се качвал на хижата на бдж ноември с 45-цата. Но може и някъде другаде да се иде...
    следя темата ако има интересно място ще мина и аз примерно,с рилските езера по това време без сериозна екипировка е абсурд.

  4. #49
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Така .... след като изслушах всички страни, ще си позволя да коментирам и аз.
    Първо за мен беше голямо удоволствие, че въобще се постави началото (надявам се, че това е само началото) на нещо подобно. Прекарах си страхотно както казах вече, макар някой неприятни емоции.
    Относно инцидента ... ДА не беше това идеята (някои да се прибира с рапатрак) но се случи. Както каза Tedo те отговорно се отделиха напред поемайки риска си. Не казвам, че го одобрявам нито ги критикувам решението е било тяхно. Всъщност най голямата ми критика е в това, че в инцидента е бил замесен водач на МПС извън групата и ТОВА Е НАЙ ЛОШОТО. Защото за разлика от другите участници ТЯ не е има избор. Които трябва си е взел поука а тези които не са си взели поука ще си теглят последствията и за напред.
    А сега по темата Рилските Езера са супер дестинация, НО нека я оставим за по топли времена. Очаквам и др. предложения подходящи за сезона, ако някои има идея да споделя. Аз се надявам че ако не съм възпрепятстван на датата в която се организира РАЗХОДКАТА ще се включа във всички.
    Инцидента всъщност ме доведе и до една мисъл, която ще споделя и очаквам мненията ви било те критични или не. Какво ще кажете всяка разходка да бъде под определен лозунг? Пак тук в темата се избира каузата/лозунга .... например
    "Цени на горивата"
    "не карам пил"
    "дари кръв спаси живот"
    "Спрете войната по пътищата" и т.н.
    След това колега, които има необходимите умения изготвя стикер подобен на този за ИталФеста разпечатва ме ги и ги лепваме.
    Колите са ни красиви и се забелязва по единично, а колона от Италианки няма как да остане незабелязана?!?!
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  5. #50
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by HACCP View Post
    Така .... след като изслушах всички страни, ще си позволя да коментирам и аз.
    Първо за мен беше голямо удоволствие, че въобще се постави началото (надявам се, че това е само началото) на нещо подобно. Прекарах си страхотно както казах вече, макар някой неприятни емоции.
    Относно инцидента ... ДА не беше това идеята (някои да се прибира с рапатрак) но се случи. Както каза Tedo те отговорно се отделиха напред поемайки риска си. Не казвам, че го одобрявам нито ги критикувам решението е било тяхно. Всъщност най голямата ми критика е в това, че в инцидента е бил замесен водач на МПС извън групата и ТОВА Е НАЙ ЛОШОТО. Защото за разлика от другите участници ТЯ не е има избор. Които трябва си е взел поука а тези които не са си взели поука ще си теглят последствията и за напред.
    А сега по темата Рилските Езера са супер дестинация, НО нека я оставим за по топли времена. Очаквам и др. предложения подходящи за сезона, ако някои има идея да споделя. Аз се надявам че ако не съм възпрепятстван на датата в която се организира РАЗХОДКАТА ще се включа във всички.
    Инцидента всъщност ме доведе и до една мисъл, която ще споделя и очаквам мненията ви било те критични или не. Какво ще кажете всяка разходка да бъде под определен лозунг? Пак тук в темата се избира каузата/лозунга .... например
    "Цени на горивата"
    "не карам пил"
    "дари кръв спаси живот"
    "Спрете войната по пътищата" и т.н.
    След това колега, които има необходимите умения изготвя стикер подобен на този за ИталФеста разпечатва ме ги и ги лепваме.
    Колите са ни красиви и се забелязва по единично, а колона от Италианки няма как да остане незабелязана?!?!
    на мен ми харесва идеята с лепенките, ще се извръщат глави ми се струва.

    Изпратено от моят LG-E975
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  6. #51
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Има изгледи за хубаво време другият месец ... затова ето едно предложение!
    София (от паркинга на Икея) Самоков до Боровец (през Бистрица). Налазваме хубаво местенце в Самоков за обяд и после обратно към София.
    Предложения кога?
    Предложения за други маршрути?
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  7. #52
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Маршрутът е добър, харесва ми

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  8. #53
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Като ходихме на срещата на 155-ците минахме през Панчарево за Самоков, така че и на мен ми е интересен този маршрут.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  9. #54
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    ОК е. Само последната отсечка Белчин баня до Самоков имам някакви спомени, че някой беше споменавал, че е кофти пътя...

    Неделя 2.11 го дават най-топло и слънчево?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #55
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    През Панчака и след тва пасарел ... през бистрица е пръчка...

  11. #56
    започва да се пристрастява Fori's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    80

    Default

    Ако в неделя времето е ОК - твърдо ЗА !
    Fun: GTV 3.0 v6 24v
    Ex: GTV 2.0 16v TS

  12. #57
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Аз тази неделя няма да мога, така че ако се състои някой да се нагърби да документира със снимки разходката!!!
    Избери Твоят ... SOUND
    https://soundcloud.com/maserati_hq

  13. #58
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Аз също пасувам.

  14. #59
    започва да се пристрастява Fori's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    80

    Default

    Тръгване утре: Къде ? Кога ? Кой/и ?
    Fun: GTV 3.0 v6 24v
    Ex: GTV 2.0 16v TS

  15. #60
    започва да се пристрастява Fori's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    80

    Default

    Времето беше хубаво, но ... разходката .... греда
    Fun: GTV 3.0 v6 24v
    Ex: GTV 2.0 16v TS

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •