Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Питане относно маншоните на рейката

  1. #16
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by Kontra
    в петък купих колата и един от сервизите, дето я гледаха казаха, че левия маншон е скъсан
    понеделник минах КАТ, карах 2 дена както си беше - сряда ходих да ми го сменят, взех го също от магазина на Стамболийски 155

    вярно ли е, че след като се смени маншон било задължително после да се ходи за регулаж на предница ?
    питам, щото вуйчо ми така каза, ма той май не е много в час, а в сервиза казаха, че проблеми нема
    но па на другата гума ми сменяха накрайника на рейката и са гледам, че като пусна волана колата леко отива надясно
    но па то може и преди да е било така, а са да забелязвам
    Мини на реглаж на предница
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #17
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Lucky
    Quote Originally Posted by tonov
    Lucky ко стана, смени ли ги?
    Питам, щот вчера са завирах под колата и видях че мойте и двата са скъсани Да съм подготвен. Опасно ли е да карам така?
    Ми честно казано не съм защото по принуда се наложи да вкарам колата при момчето което подържа фирмените коли,а и аз не бях в София но ми каза че смяната била трудоемка и скъпа и може да се наложило сваляне на рейката а колата ми трябваше.А даже каза че май трябвало да се разглабя рейката Е тук питам, А дали е така
    По принцип наистина се разглабя и трябва да се свали което ако го направиш по-добре направо я рециклирай щот сваляне и качване си е окло 50-60 лв.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •