Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 142 of 142

Thread: Да се похваля с първата ми Алфа 33 1.7 16V QV

  1. #136

    Default

    Изгубих се от мн време темата хвана прах, също като Алфата
    Двигателя е направен много добре, много ми харесва, но преди няколко седмици взех няколко коли, по които работя сега и май няма да мога да завърша проекта на Алфата. За това може и да я разпродам. Има много неща по нея, има много нови работи, защото наистина започнах да я правя с много желание.

    P.S. Тишка тая помпа брат дето ми я прати не ставаше, да знаеш, аз купих нова
    Alfa Romeo 33 1.7 16V QV

  2. #137
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    ок
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  3. #138

    Default

    За жалост, много време и пари отидоха по моята кола, но се сдобих с две коли от 60те години и всичко сега ми отива към тях за реставрация, та за това мисля 33 ката да я продам НА ЧАСТИ, който какво му трябва да пише, ще добавя утре снимки...

    мотора и ск, кутия станаха перфектни, рейката съм я ремонтирал, абе почти всичко е ново ... дори в момента двигателя е с масло Селения рейсинг 10/60 ...

    ако някой има интерес към салона РЕКАРО е ...

    към алфата имам и 4бр джанти 15ки, звезди, много са хубави, нямат криво или заварки...

    абе има много материал в колата.. пишете и ще разберете
    Alfa Romeo 33 1.7 16V QV

  4. #139
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Pavloff View Post
    За жалост, много време и пари отидоха по моята кола, но се сдобих с две коли от 60те години и всичко сега ми отива към тях за реставрация, та за това мисля 33 ката да я продам НА ЧАСТИ, който какво му трябва да пише, ще добавя утре снимки...

    мотора и ск, кутия станаха перфектни, рейката съм я ремонтирал, абе почти всичко е ново ... дори в момента двигателя е с масло Селения рейсинг 10/60 ...

    ако някой има интерес към салона РЕКАРО е ...

    към алфата имам и 4бр джанти 15ки, звезди, много са хубави, нямат криво или заварки...

    абе има много материал в колата.. пишете и ще разберете
    Цена за салона Рекаро. И ако е черене моката, цена и за него.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  5. #140
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Добре де, аз не разбирам.

    Какво и е на колата тая пускаш на части?!
    Щом всичко си направил, добутай я малко още и ще я подкараш без проблем.

    Частите за 33ка са толкова евтини, че едва ли ще изкараш и за хромирането на една броня за мерцедесите ти.

    Аз и за тях ти стискам палци, но ако една 33ка те препъва, смятай с тия стари бенцове.
    Там цените са убийствени.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  6. #141

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Добре де, аз не разбирам.

    Какво и е на колата тая пускаш на части?!
    Щом всичко си направил, добутай я малко още и ще я подкараш без проблем.

    Частите за 33ка са толкова евтини, че едва ли ще изкараш и за хромирането на една броня за мерцедесите ти.

    Аз и за тях ти стискам палци, но ако една 33ка те препъва, смятай с тия стари бенцове.
    Там цените са убийствени.

    Виж колега, нищо не ме препъва. Просто първо нямам време да се занимавам с 33ката, защото за да изглежда както трябва, не е достатъчно да я "добутам" както казаваш ти. Второ всички е пари, по-добре е да ги наливам в бенцовете отколкото в нея. И трето, просто така съм решил колата я купих с голям мерак, оказа се, че е много зле, оправих и почти всичко ....
    Alfa Romeo 33 1.7 16V QV

  7. #142
    Младши алфист
    Join Date
    May 2012
    Location
    Варна
    Age
    37
    Posts
    6

    Default

    Здрасти колега, предната ти броня в какво състояние е ? Има ли дупки за халогени и здрави ли са всички щипки ?

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •