Вчера си взимам колата от операция по премахване на катализатора.Запали си нормално както винаги и отидох да я тествам дали има разлика без катализатора. Стъпах и яко на ушите и ми отвя кожата на главата.Ефект положителен !След 2 часа се качам пак и тръгвам бавно с около 2500 оборота и не забелязвам нещо грешно.Опитвам да подам гас НЯМА НИКОЙ.Натиснах до ламаритана тя все едно спирачка натискам.Изключих от скорост и изгасна.Запалих тръгнах всичко наред.Спрях и след 2 часа пак абсолютно същата история.Опитах и на бензин но поведение същото.До този момент съм нямал абсолютно никакви проблеми с вървежа освен запушения катализатор.Не знам дали има значение но като ходих да си взема колата беше с разкачен минус на акумулатора.Дали е натрупало някаква грешка.Единствения проблем преди този големия до сега беше че студена на бензин като държа кракът абсолютно неподвижен на педала на газта с 2500 оборота примерно на 3та скорост колата започва да тресе яко се едно се дави и се оправяше само с подаване на още гас.
Изчетох всички теми подобни на този въпрос но са старички и не видях конкретно решение за тези симптоми.Пускам тема защото някой може да е открил решение или поне причинно следствена връзка.
Грешка в ламбда сондата ИМА но я карам така от 1 година и е нямало проблем