Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: Кой и защо ми заключи темата без да ме предопреди!!!

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    81

    Default

    Дай власт на Българина,и му гледай сеира.

    Alfa Romeo 159 SW TI-ex
    Alfa Romeo Crosswagon 2007 Mercedes GLK350 2009
    http://www.facebook.com/VenturaGarage

  2. #17

    Default

    какво и е на тая тема,обсъждат се в 4 страници коли и двигатели какво толкова?съвсем нормално за автомобилен форум даже е скучна за моите разбирания,какво е нарушено някой изревал ли е от нещо?питам безпристрастно и на мене ми е странно.

  3. #18
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Quote Originally Posted by Guzzi View Post
    Дай власт на Българина,и му гледай сеира.
    И да Тонов ще ми дадеш обяснение защото твоята работа като модератор е да вътворяваш ред във форума както и на другите зелени човечета....

    ТИ и другите помазани да следите за реда във форума сте длъжни да следите темите и да кажете еи ти темата ти излиза извън контрол вкараи я в релси защото е за ключ и ако аз не предприема нещо си длъжен да я затриеш по които си начин искаш ВАШАТА РАБОТА Е ДА ПОТДЪРЖАТЕ ФОРУМА И ПОТРЕБИТЕЛИТЕ МУ НЕ ДА ПРЕАВИТЕ КОТ СИ ИСКАТЕ

    И ако ще триете теми в които има СПАМ ам изтриите целия Ш**ан форум за аз съм тука за да се информирам и да разпусна със хора които споделят моята тръпка а именно Алфите това че има някой друг базик в темата не означава че трябва да я заключваш ам дай всички да сме сериозни и скучни старчета без чувство за хумор ами не мисля така...


    Събрах доста ценна информация в темата си и искам да продължа да събирам нали за това е форума да си помагаме в случея искам като отида да си купя кола да знам кое е максимално доброто и от какво боледува и да знам че ще получа максимално най доброто ПРИМЕРНО!!!

    Искам темата ми да бъде отключена а тази изтрита и да се продължи все едно нищо не се е случило!!!

    ---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    какво и е на тая тема,обсъждат се в 4 страници коли и двигатели какво толкова?съвсем нормално за автомобилен форум даже е скучна за моите разбирания,какво е нарушено някой изревал ли е от нещо?питам безпристрастно и на мене ми е странно.
    Ами и аз не виждам нищо фрапиращо както и доста хора писали по горе явно със смяната на правителството трябва да се иска и смяна на модераторите
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  4. #19
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Мислех да не пиша повече тук, но в името на добрия тон ще ти отговоря, макар и да не съм ДЛЪЖЕН.

    Темата ти отдавна излезе от рамките на техническия спор с аргументирани и смислени заключения и заприлича все повече на мунинг и пишкомер, без да носи никаква полезна информация по въпроса ти. Само ще спомена за кования двигател... Аз не съм пъдар и не мога постоянно да следя и да трия безсмислените постове.

    Щом толкова държиш да се отключи, ще го направя когато ТАЗИ тема изчезне. Ще изтрия глупостите от твоята и ще я отключа. Но се съмнявам, че ще научиш нещо повече. И предупреждавам, че ако пак тръгне в същата посока, директно заминава в коша.

    И моля, бъди по-сдържан в квалификациите! Щом очакваш коректно отношение, редно е и ти да го покажеш!

    Пък като искаш смяна на правителството се отнеси към по-горна инстанция.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  5. #20
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Тонов, е бива ли така.Таман става интересна темата и си я треснал,а още колко може да се изпише ....язък.
    P.S. аз съм за 2.4 щото бръмчи повече.

  6. #21
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Я се стегнете малко и не обвинявайте модератора/те .
    Срамота е потребители регистриранни отпреди 5-6 и повече години да задават въпроси за един от най-масовите модели . Това са неща които би трябвало да се знаят дето се казва от обща култура . Фенове .
    Модератора не е длъжен да ви дава обяснени за действията си - има си кой да го контролира ако се наложи .
    А този тон с който е зададен въпроса ( макар и неграмотно написан) в някой форум където се държи на форумната култура си е за наказание .

    С вичко това заставам на 100% зад действията на Tonov който е един от най-уважаните модератори в този форум .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #22
    Старши алфист Ilko Ivanov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Монтана
    Age
    47
    Posts
    694

    Default

    Аз ей сега я прочетох темата и освен 1-ва страница не виждам нещо смислено написано по-нататък.
    Както казва и колегата по-горе, не разбирам какво ново може да научиш за двигателите дето са обсъждани 12345678.... пъти в този форум.
    Sprint-ex./155 2.0 16v. x2-ex./145QV-еx./156 2.0-ex./ GTV2.0 -ex./166 2.0-ех./147jtd-ex./156SW 2.4jtd-ex./146jtd-ex.
    Alfa 147jtd/Alfa 147 Selespeed

  8. #23
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Exclamation

    Ами ако сте чели в което се съмнявам съм написал че от дизели не се интересувам от обща култура знам най-важните неща но не знаех примерно че 2.4то има 140 и 150 коня съжалявам че до сега не съм научил нещо което не ме е интересувало!!!!

    И модератора трябва най-малкото да предопреди даден потребител за това което ще се случи ако не се оправят нещата аре пък да сме хора и колегиални и малко по човечни а щото заради такива деиствия на бивши модератори много точни хора вече не пишат тука така ли е или нещо се бъркам.
    И ако утре някой модератор не е в настроение или се получат дразги с някои съфорумник и господин Х модератора почне да си му трие постовете без обяснения ко праИм!!! Казах ви като е станал някой МОДЕРАТОР не означава че е хванал оня за каисиите той трябва да следи темите и постовете (заради това са повече от един модераторите за да могат да насмогват) и ако има нещо нередно да се опита да го реши по най любезния начин не да коли и беси... Като не стане по най-любезния и мирен начин триеш ако пак продължи наказание на потребителя (нали за това са наказанията във форума или се бъркам) ако продължи да нахалства и да създава раздори и да спани се трие като потребител. Нали така или съм в голяма грешка!!! Аз си мисля че всички сме тука да ни е готино и да разпускаме сред приятни хора и да се учим един друг. Така ли е или толкова години съм прекарал в този форум в заблуда?!?!?!?!?
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  9. #24
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Суни - модераторите трее се гърчат докрай !! тва си е закон наш ако не гърчиш модераторите кого ше гърчим бе !!! Тонка, не се връзвай

  10. #25
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Тишо, ти пак не можа да схванеш смисъла на заключването на темата.
    За да е полезен форума - не трябва да има 1001 теми за едно и също нещо.
    А твоята тема е точно такава, но ти просто не си си направил труда да поровиш и да намериш инфо.
    Другия вариант е така на раздумка в някоя тема за общи приказки да се обсъди въпроса ти, ама и там опита показва, че нещата тръгват в грешна посока, потребителите се изпокарват, темата се заключва и т.н
    И още нещо-не се сърдете и не се обиждайте от най-дребните неща - няма смисъл.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  11. #26
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Личното ми мнение е, че на теми от сорта на "съвет за покупка на...........", "кое е по-добро............." "бензин или дизел...." "Разход на..........." ...........
    мястото им е в раздела "общи приказки", просто защото винаги по тях се заформят едни дълги, тягостни, безсмислени и комплексарски дискусии, които само разводняват техническия характер на разделите, касаещи конкретен модел.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #27

    Default

    Всички сте прави, включително и модератора, но елементарното човешко възпитание, изисква преди да се заключи една тема, да се даде първо предупреждение или някаква индикация, че това ще се случи.
    Във форума съществуват такива моредатори, които извършват горепосочените нормални, човешки действия - няма да им споменавам имената, защото някои са ми приятели, а пък и да не си мислят, че са голяма работа.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  13. #28
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Не съм съгласен Олди
    Елементарната форумна култураизисква да се ползва търсачката преди да се пита ... ама чукча писател - не читатаел .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Не съм съгласен Олди
    Елементарната форумна култураизисква да се ползва търсачката преди да се пита ... ама чукча писател - не читатаел .
    Съгласявам се, но така или иначе се е случило вече, а пък и както знаем, търсачката на форума, не е най-силната му част.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  15. #30
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Съгласявам се, но така или иначе се е случило вече, а пък и както знаем, търсачката на форума, не е най-силната му част.
    Така е прав си .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •