Results 1 to 10 of 10

Thread: на днешния ден!

  1. #1
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default на днешния ден!

    от много време не съм писал тука но сега не мога да не споделя с вас

    на днешния ден преди 7 години си купих първата и засега единствена Алфа - Алфа 166 2.4 дизел фейслифт ... тогава това беше първия фейслифт във БГ въобще (ако не се брои конверсията на Милано Моторс) тази кола и до днес ме радва и въпреки, че е дизел ми доставя невероятно удоволствие всеки пък като я шофирам! - та равносметката е - 7 години около 80 к километра и освен задължителната смяна на консумативи и поддръжка не съм сменил по нея нищо освен жила за ръчна спирачка и десен горен носач ... Обичам я!!! тази кола ме кара да живея !!!

  2. #2
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Благодаря на моите приятели, които тогава ми помогнаха в избора - Пинко (Иван Мутавчиев), Лъки (Иво Стойков), Валжо (Валери), Коки (Никола Цокев), Тони Енев, Гиги (Георги Пайчев), Ранобудниче (Горица Българанова) и специални поздрави на Нено Калъчев (Нео) и Антон Мурджев (Мъри) !!!
    Благодаря на всички ви !!!

  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Хубави думи

    На днешния ден се завръщаш и със стария си ник

    PS:

    В деня на оная проклета градушка твоята кола ли беше паркирана до моя блок - на ул. Абоба?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    Благодаря на моите приятели, които тогава ми помогнаха в избора - Пинко (Иван Мутавчиев), Лъки (Иво Стойков), Валжо (Валери), Коки (Никола Цокев), Тони Енев, Гиги (Георги Пайчев), Ранобудниче (Горица Българанова) и специални поздрави на Нено Калъчев (Нео) и Антон Мурджев (Мъри) !!!
    Благодаря на всички ви !!!
    Баце пиеш ли си хапчетата майка,нещо много нсоталгия и откровения,кво става с теб ????????? Кога ще пием бира ????
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #5
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Хубави думи

    На днешния ден се завръщаш и със стария си ник

    PS:

    В деня на оная проклета градушка твоята кола ли беше паркирана до моя блок - на ул. Абоба?
    ecotronic не, моята кола си беше паркирана на Богдановец защото я извадих от гаража за да взема малкия от яслата с нея понеже идеше буря ... е то ква буря дойде не е истина ... само като я видях и сълзите сами тръгнаха

    ---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Баце пиеш ли си хапчетата майка,нещо много нсоталгия и откровения,кво става с теб ????????? Кога ще пием бира ????
    Баце Мури, язе пием хапчета, алкоол и секви такиви а за бирата знаш съм винаги навит !!! само кай кога и къде и ида !

    ---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Хубави думи

    На днешния ден се завръщаш и със стария си ник

    PS:

    В деня на оная проклета градушка твоята кола ли беше паркирана до моя блок - на ул. Абоба?
    ecotronic, бро, колата ти я виждам всеки ден, добре е преживяла камъните понеже винаги си купуваме бира от магазинчетата под вас ние сме контигента на градинката до Хепи-то там сме целия квартал

  6. #6
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    ecotronic, бро, колата ти я виждам всеки ден, добре е преживяла камъните понеже винаги си купуваме бира от магазинчетата под вас ние сме контигента на градинката до Хепи-то там сме целия квартал
    Въпреки, че държа рекорда по каръщина на табла, в градушката извадих нещо като късмет. Колата ми беше паркирана на 5 - 6 метра от източно от блока и под една череша. А градушката биеше косо с посока запад - изток, та пораженията са минимални, на фона на това, което видях другаде.

    А за феновете на таблата ще обясня в какво се състои рекорда ми:

    Играем гюлбара и играта се развива по следния начин:

    1 - Първо хвърляне за противника ми - чифт 5 - ци (единствения зар с който от първо хвърлане може да ми сложи пул на тройката и той го слага.

    2 - Мое първо хвърляне -чифт тройки.

    3 - Той хвърля 5 и 6 и изнася пул

    4 - Мое второ хвърляне - чифт тройки.

    5 - Той хвърля пак някакъв голям зар (не чифт) и изнася още един пул близо до мен.

    6 - Замятам трети път...........познахте....пак тройки.

    7 - Той хвърля чифт единици и ме затапва отвсякъде

    8 - Аз вдигам високо ръце е се предавам, без да съм се докоснал до пуловете.....


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #7
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Хм
    Като прочетох заглавието на темата и автора си помислих за една случка с въпросната 166ФЛ и един тир/ремарке на остър завой която ми беше разказал...
    Хубаво е когато хората се радват така купчината железа, наречена 'кола'
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  8. #8
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by nhg View Post
    Хм
    Като прочетох заглавието на темата и автора си помислих за една случка с въпросната 166ФЛ и един тир/ремарке на остър завой която ми беше разказал...
    Хубаво е когато хората се радват така купчината железа, наречена 'кола'
    да Нико, тва се случи на една от фибите от Сечен Камък към Габрово цялата предница беше под прицепа на тоя ТИР, който сечеше фибата по вътрешна тангента мани беше голямо приключение ...
    Tormentvm In Dvm Demens

  9. #9
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Сега пътя го асфалтираха добре (не че е по-широк де)

    @найтролъра: идваш ли си към Трявна отвреме-навреме?
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  10. #10
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by nhg View Post
    Сега пътя го асфалтираха добре (не че е по-широк де)

    @найтролъра: идваш ли си към Трявна отвреме-навреме?
    Скоро не съм идвал ... къщата там западна яко (нямам време да я поддържам) ама тя е деянила към 200 години ще издеяни още две три тва лято се надявам да изкараме едно лято там
    Tormentvm In Dvm Demens

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •