като цяло на мене тоя мач не ми хареса особенно,беше тактическа битка а Кличко буташе като сумист кобрата,беше тактическа битка,то е ясно че и двамата преди да се срещтнат са си изгледали мачовете с другите противници и са слушали съвети но не е сигурно че това ще им е поведението,от бокса може да се затъпява от удари в главата но това е интелигентен спорт свързан с бързина рефлекси как да се пазиш как да удариш къде с каква сила и в кой момент,другото е че ако много играеш с крака и подскачаш си най уязвим когато подскочиш треснат ли те си аут,нокаута може да ти го причини дете с детска играчка ако те перне по главата,има една слуз 1 см растояние която ти пази мозъка да не се опре в черепа и при рязко разклащане точно това се получава не е нужно да е силно просто да е рязко,в тила също,от автомобилна катастрофа също може да си в нокаут никъв проблем виждал съм го,удара не идва от големи ръце или здрави удара идва от големината на гърба и бързината,изнасяш силата от краката и я предаваш по гърба рамото и в ръката,в фехтовката е същтото поне съм тренирал и ми е ясно,познавам хора 90 килограмови който като праснат някой си е за болница буквално,ние може да си разсъждаваме ама да излезнат най добрите един срещу друг си е божа работа кой какво ще направи в тоя момент,да си боксьор е характер,с сигурност има много таланти по училища и улици но не всеки може и рискува да се пробва,на мене ми хареса интервюто на Кобрата накрая.