Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42

Thread: ДОВЕЧЕРА !!!!

  1. #16

    Default

    като цяло на мене тоя мач не ми хареса особенно,беше тактическа битка а Кличко буташе като сумист кобрата,беше тактическа битка,то е ясно че и двамата преди да се срещтнат са си изгледали мачовете с другите противници и са слушали съвети но не е сигурно че това ще им е поведението,от бокса може да се затъпява от удари в главата но това е интелигентен спорт свързан с бързина рефлекси как да се пазиш как да удариш къде с каква сила и в кой момент,другото е че ако много играеш с крака и подскачаш си най уязвим когато подскочиш треснат ли те си аут,нокаута може да ти го причини дете с детска играчка ако те перне по главата,има една слуз 1 см растояние която ти пази мозъка да не се опре в черепа и при рязко разклащане точно това се получава не е нужно да е силно просто да е рязко,в тила също,от автомобилна катастрофа също може да си в нокаут никъв проблем виждал съм го,удара не идва от големи ръце или здрави удара идва от големината на гърба и бързината,изнасяш силата от краката и я предаваш по гърба рамото и в ръката,в фехтовката е същтото поне съм тренирал и ми е ясно,познавам хора 90 килограмови който като праснат някой си е за болница буквално,ние може да си разсъждаваме ама да излезнат най добрите един срещу друг си е божа работа кой какво ще направи в тоя момент,да си боксьор е характер,с сигурност има много таланти по училища и улици но не всеки може и рискува да се пробва,на мене ми хареса интервюто на Кобрата накрая.

  2. #17
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Нека си го кажем така колеги , не сме дораснали още за това равнище , все още не сме .
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  3. #18

    Default

    Механизма на нокаута е удар, долна челюст, нерв и гейм овър. Достатъчен е и лек удар.
    В случая нашия го свалиха със страхотен удар в скулата. Не бих се учудил, ако има фрактура.
    Все едно го блъсна товарния влак.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #19
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Не се и учудвам , не на празно се изписаха много статии че е в болница ..
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  5. #20
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    "Пулев е преминал медицински прегледи на скенер, които са показали, че той няма счупвания по лицевата част на главата и вътрешни поражения, а само рани и хематоми, които са обработени."

    http://www.gol.bg/boini-sportove/201...saka-s-klichko


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #21
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Видях го да, значи е ок . Да продължава все така резултатите ще дойдат
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  7. #22

    Default

    В началото на мача, още в първи рунд, когато Пулев нанесе сериозен удар и Кличко се олюля за секунди, беше повратната точка в двубоя - от там нататък мача беше предрешен и Пулев беше обречен!
    Просто Кубрат изпусна момента да приключи всичко или поне да си осигури победата на по-късен етап....
    Победата на Кличко си е напълно заслужена!
    За добро или лошо това е урок за Кубрат и се надяваме да извлече поука, за да постигне така желаната победа и титла в близко бъдеще
    Едно голямо БРАВО!!!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  8. #23
    Запален алфист Dob4i's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Varna
    Posts
    248

    Default

    Гледал съм всички мачове на Пулев, в снощния той не беше на себе си. Още от първия рунд беше много хаотичен и без стратегия, не пазеше гарда, това не е неговата игра. Двата нокдауна в първия рунд му дойдаха в повече. Явно психиката му неиздържа. Мисля, че тази загуба ще го направи по добър занапред. Евала за това, което направи, за мен той е един достоен българин !
    Last edited by Dob4i; 16-11-2014 at 18:56.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd

  9. #24
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by Dob4i View Post
    Гледал съм всички мачове на Пулев, в снощния той не беше на себе си. Още от първия рунд беше много хаотичен и без стратегия, не пазеше гарда, това не е неговата игра. Двата нокдауна в първия рунд му дойдаха в повече. Явно психиката му неиздържа. Мисля, че тази загуба ще го направи по добър занапред. Евала за това, което направи, за мен той е един достоен българин !

    Напълно съгласен не подходи правилно към мача срецу толко опитен съперник не се влиза на атака от началото ! Би се мъжки нашето момче но едва ли ще получи още едим мач срещу Украинеца ...
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  10. #25

    Default

    Според мен, тръгна пренавит.
    Много хора го подкрепяха и даваха кураж преди двубоя, включително и хората в залата по време мача.
    В желанието си да се докаже, прегоря, и това му изигра лоша шега.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  11. #26
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Нашият определено не е от категорията на Кличко. Още преди 3 години, когато нямах хал хабер от бокс казах, че Пулев няма силен завършващ удар. Сега по стечение на обстоятелствата поназнайвам малко повече и определено фактите отново са такива. Пулев няма удар, който да разклати най-сериозните в тежка категория, докато сами виждате, че всеки удар в главата му е жестоко омекване на краката за нашия. Пуснете си мачове и на Витали и на Владимир и вижте на колко бой носят и те и най-вече противниците им.

    Хубаво е, че българин стигна до ниво претендент за световната титла, дори е прекрасно, но след две седмици отново ще има футболен мач Реал - Лудогорец и нещата горе долу ми се припокриват.

    Иначе за Пулев и Кличко, така или иначе втори такъв мач няма да има, което повечето хора, които разбират малко повече от бокс го знаят много добре, нека сме доволни от постигнатото от Кубрат и да се надяваме, че това няма да е края на кариерата му.

  12. #27

    Default

    Тежките категории винаги са ми били малко скучни - гледаш ги само замахват и се прегръщат и извъднъж някой се пльосне в нокаут, докато в леките има игра с крака, разни технични удари, множество нокдауни и при двете страни.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  13. #28

    Default

    Но пък нац. отбор по футбол постигна заслужен и малко очакван успех срещу Малта в София- 1:1
    Да поздравим момчетата!
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  14. #29
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    http://fakti.bg/sport/120926-maik-ta...aign=firstpage
    Мнението на Маики ...........по-интересен няма и да види....
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  15. #30
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    За друго не знам, но знам, че не знае, как да губи това момче.

    http://www.dnevnik.bg/sport/2014/11/...java_uvajenie/

    Трудно се вписва в представите ми за спортист.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •