Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: НИКОГА!!! в сервиз АМАРАНТ 2003

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Има ли някакво развитие с проблема при тези измамници?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  2. #17
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Не измамници а БЕЗДАРНИЦИ

  3. #18
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    е за това се отказах от сервиз на армеец!в тези сервизи работят олигофрени който търсят бърза печалба и не държат на качество!дано ти оправят колата
    155ex 159ex 530new

  4. #19
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    Alex, взех я защото пичовете не работят в събота и единствената ми възможност беше в петък вечерта, докато стигна от София вече беше извън работно време и ме посрещтна само една секретарка. (незнам дали споменах че става въпрос за сервиза в Плевен). На паркинга отпред беше много тъмно и валеше дъжд така че не можах да я огледам.
    Резултата: Подадох си жалба в Армеец още в понеделник, в сряда ми се обадиха и вчера направихме оглед. Връщат я за ремонт в Софийският офис (което е странно защото уж можех да избера друг сервиз).
    Незнам дали има смисъл да пиша как са си свършили работата после, защото момчетата нямат голям избор. Но определено от Плевенският офис на сервиза стойте надалеч!
    Обичам кифли!

  5. #20
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    ееее... поясни тогава в първия си пост
    Защото ги има и в София ''чипс ауей''

  6. #21

    Default

    Аз в софийския чипс ауей съм връщал за преправяне два пъти колата.

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  7. #22
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Quote Originally Posted by Veronica View Post
    Alex, взех я защото пичовете не работят в събота и единствената ми възможност беше в петък вечерта, докато стигна от София вече беше извън работно време и ме посрещтна само една секретарка. (незнам дали споменах че става въпрос за сервиза в Плевен). На паркинга отпред беше много тъмно и валеше дъжд така че не можах да я огледам.
    Резултата: Подадох си жалба в Армеец още в понеделник, в сряда ми се обадиха и вчера направихме оглед. Връщат я за ремонт в Софийският офис (което е странно защото уж можех да избера друг сервиз).
    Незнам дали има смисъл да пиша как са си свършили работата после, защото момчетата нямат голям избор. Но определено от Плевенският офис на сервиза стойте надалеч!
    Добре ,че казуса се е решил.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  8. #23
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    И аз чувах че не са много по-добри, разчитам на това че нямат голям избор. Този път ще имам доста по-голяма свобода като я взимам, плюс това ще присъства човек от Армеец.
    Благодаря на всички за подкрепата и ако все пак тук има плевенчани, имайте едно на ум
    Обичам кифли!

  9. #24
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Това явно е масова практика,същите проблеми имах с витото седя три седмици за изправяне от градушката и боя. Взех го и аз вечерта,но не подписвах никакви протоколи,на другия ден го огледах и се хванах за главата,в понеделник жалба в Булстрад и след седмица звънят кияците за оглед със лицата от сервиза. Доведоха ми някъв костюмар от Булстрад явно да ми обясни как нищо не разбирам,но го наврях на кучето в гъза бояджията,и той беше дошъл,та костюмара и той го овика и след месец им го закарах,за една седмица оправиха всичко и по живо по здраво. Живеем в България,сервизите разчитат на това,че хората не им се разправя и не си дават зор,но с мен не познаха. В София никога в Бул Профи сервиз!!!

    --- Имаш ли течност за чистачки?
    --- Ще има сажди...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  10. #25

    Default

    Да споделя и аз моя опит с Амарант2003.
    Ходих преди месец с възлагателно писмо от каското (булинс) да ми оправят драскотони по броните и малко смачкано на един калник и пукнат фар (на bmw x3 след дрифт на снега хаха).
    Пичовете добре си свършиха работата.
    Аз разлика от оригиналната боя (сив металик) не видях.
    С фара беше сложно че е завиващ с ксенон..но добре че можело да се смени само стъклото и така направиха.

    Иначе Булинс ми се струват мизерници..сега след щетата пише че ще доплащам при следщи щети.
    Мисля да ги сменям като изтече каското

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •