Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25

Thread: НИКОГА!!! в сервиз АМАРАНТ 2003

  1. #1
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default НИКОГА!!! в сервиз АМАРАНТ 2003

    НИКОГА!!! в сервиз АМАРАНТ 2003 ООД – CHIPSAWAY (един от доверените сервизи на Армеец)!
    Бавят, работят изключително некачествено, връщат колата ви разбита! и не поемат никаква отговорност (няма да споменавам за глупостите които ми наговориха като оправдание, защото няма да ми стигне цялата страница, но все пак ще дам пример - Било "нормално, и даже трябвало лакът да стои като портокалова кора, защото така предпазвал по добре от UV лъчите"!!!! Ето и малко нагледен материал; моля ви предупредете всичките си познати.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1020023.jpg   P1020025.jpg   P1020032.jpg   P1020021.jpg  
    Обичам кифли!

  2. #2
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Имам няколко идей ... прави се нова щета и искаш парите на каса ! С бояджии ще те уредим Иначе... пистолета е плюл яко..

  3. #3
    Запален алфист Veronica's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Sofia
    Posts
    109

    Default

    Утре ще ходя в Армеец да видя те какво ще кажат, все пак те плащат!
    Обичам кифли!

  4. #4
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    очаквай да те пуснат по пързалката

  5. #5

    Default

    Няма такава наглост и безобразие...

  6. #6

    Default

    И аз имам същата портокалова кора от там. Повече не стъпвам там.

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  7. #7
    Запален алфист scarface's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    софия
    Age
    48
    Posts
    131

    Default

    Какво ще предпазва,това което виждам на снимките е липса на дебелина на лака,просто не е залята като хората,много калпава работа.Това и с полиране не се оправя просто няма достатъчно лак.
    alfa 164turbo s4
    части втора употреба за алфа всичко за 156
    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=45563
    0888556609 Коко Алексиев

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Това на снимката е "кипнал лак". Дебелината е достатъчна, но е сгрешена пропорцията на втвърдител към лак или е използван стар втвърдител. От това се получават въздушни мехурчета в граничния повърхностен слой. С полиране излиза, но си е бая игра.

  9. #9
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Аз ако съм на тебе хич няма да им цепя басма ами директно ще си хвана няколко свидетеля и ще ги осъдя ... мърши долни ... нямам думи какво заслужават такива ...

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  10. #10
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Това на първата снимка си се нарича чикто и просто шегрен. Той се получава от некадърен бояджия, не е кипнала боята. Просто там не е разляла. Много бояджии не успяват да пръснат колата равномерно навсякъде. Просто после влизат в действие финни шкурки 2500-3000 и накрая яко полиране. Просто в този случай не са го направили.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  11. #11

    Default

    Ако си си подписал предавателния протокол, което като гледам си направил, май няма за какво да се хванеш.

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Veronica View Post
    Утре ще ходя в Армеец да видя те какво ще кажат, все пак те плащат!
    Пусни жалба в Армеец с/у сервиза. Ходи с колата да им покажеш кви ги вършат! Сервиза няма да си получи парите и ще пренасочат колата в друг сервиз.
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  13. #13
    Адвокатът с Алфи-те damyanov's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Един Господ знае къде...
    Age
    50
    Posts
    178

    Default

    И го съди сервиза...
    Без значение дали Армеец ще те пратят в друг сервиз или ще ти я платят на каса
    Правя каквото трябва, пък да става каквото ще...

  14. #14

    Default

    Много хубаво... Аз чакам вече 4 месеца при тия момци, да ми оправят тенекиите след градушката. Мерси за инфото колега. Явно ще се търси друг сервиз.
    Alfa GTV 2.0 TS '99

  15. #15
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    Защо я взе и подписа протокол?В такъв случай се отказва приемане на автомобила, прави се опис на детайлите който не са като хората и ги преправят.Описа се подписва от сервиза и от теб.При подписване на протокола описа ли в него забележките/този който е за Армеец?/ ако не си бегом утре в Армеец, жалба и оправданеи ,че си бързала, не си видяла, било тъмно, нищо не разбираш и като я видели в сервиза където я поддържаш ти отворили очите и т.н. или каквото там си избереш.Това го подаваш официално в Армеец, след това с копие и изходящия номер отиваш в сервиза и предявяваш претенции.Ревше с цяло гърло че са злоупотребили, правиш и една жалба до комисия за защита на потребителите и им я показваш.........и т.н.Не слушаш глупостите който са ти наговорили а си искаш своето.Не те интересува нищо.И отделно от това си направи кефа да си искаш фактура.
    п.с.Само не мога да разбера защо я взе?
    Last edited by alex052; 17-11-2014 at 23:12.
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •