Results 1 to 4 of 4

Thread: До колеги от Пловдив ,спешно помощ

  1. #1
    започва да се пристрастява Montero881988's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Перник
    Posts
    85

    Default До колеги от Пловдив ,спешно помощ

    Колеги от пловдив колата ми се развали и почна да чука нещо от към двигателя и ролките,спрях тука на околовръстното ,но трябва да отида до пампорово,някой може ли да даде съвет дали може да е нещо сериозбк,че ме е страх така да не го блокирам,направо нз какво да правя

    ---------- Post added at 11:51 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

    Някой колега да знае номер на сервиз в пловдив

    ---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:51 ----------

    Някой знае ли номер на сервиз в пловдив или асеновград
    Alfa Romeo 156 1.8TS

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    село Плевен
    Posts
    81
    Last edited by Skipper; 07-12-2014 at 12:14.

  3. #3
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Montero881988 View Post
    Колеги от пловдив колата ми се развали и почна да чука нещо от към двигателя и ролките,спрях тука на околовръстното ,но трябва да отида до пампорово,някой може ли да даде съвет дали може да е нещо сериозбк,че ме е страх така да не го блокирам,направо нз какво да правя

    ---------- Post added at 11:51 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

    Някой колега да знае номер на сервиз в пловдив

    ---------- Post added at 11:55 ---------- Previous post was at 11:51 ----------

    Някой знае ли номер на сервиз в пловдив или асеновград
    Спирай я там и никво палене, че ще прецакаш повече неща.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  4. #4
    започва да се пристрастява Montero881988's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Перник
    Posts
    85

    Default ....

    Наложи се да се придвижа с нея,бавно без да я натоварвам,пък утре как ще я прибирам ще я мисля.Мисля някой в София или в Перник да я оставя да я отворат,дайте някакво предложение кой може най бързо да отреагира.

    А пък Един човек тук ми каза че сигурно съм прецакал някакъв лагер на коляновия вал ли ,нещо такова,по чукането така предположи.Колко ще ми излезне един такъв евентуален ремонт или пък ако е и по лошо,каква е процедурата
    Alfa Romeo 156 1.8TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •