Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37

Thread: Още една 159-ка в отбора

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by yollie View Post
    Още веднъж, много благодаря за посрещането в клуба!

    Що се отнася до майстора - препоръчаха ми да отида при Лисан. Вече говорих с него по телефона и ми се стори много отзивчив. Ако някой го познава, нека да каже какво му е мнението?
    Дано успее да настрои и компютъра, че сега ми говори на италиански и не се разбираме

    Вече сме трети ден с тази красавица заедно и всеки път, когато я погледна се усмихвам вътрешно!
    ела ако искаш да пием по едно кафе, ще ти покажа някой неща от компа да не даваш излишни пари
    за такива неща. ще ти покажа моята кочина, и ще обменим инфо. иначе е много голям кеф 159ката. един ден ще я сменя с 159ка :Д ама последната излязла като модел, 4е моята е от първите
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

  2. #17
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by yollie View Post
    Още веднъж, много благодаря за посрещането в клуба!

    Що се отнася до майстора - препоръчаха ми да отида при Лисан. Вече говорих с него по телефона и ми се стори много отзивчив. Ако някой го познава, нека да каже какво му е мнението?
    Дано успее да настрои и компютъра, че сега ми говори на италиански и не се разбираме

    Вече сме трети ден с тази красавица заедно и всеки път, когато я погледна се усмихвам вътрешно!
    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=26
    Тук ще намериш отговори на въпросите ти ..
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  3. #18
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Бъди здрав!
    и със здраве да си я караш от мен
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  4. #19
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    Честита 59-ка,много радост с нея и безаварийни километри ти желая,колата е много хубава,грижи се да остане такава!
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  5. #20
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    14

    Default

    Мерси!
    сега остана да й намеря хубави зимни гуми (харесах Bridgestone) и да сменя някои части и всичко ще е 6!

    Да споделя - вчера си я измих, даже дадох бакшиш на този от автомивката, за да се погрижи повече за светлия салон. Но, има някаква котка, която си е харесала капака на колата и сутрин намирам лапички от животното на черната кола! С тези гадинки оправия няма!

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by yollie View Post
    Мерси!
    сега остана да й намеря хубави зимни гуми (харесах Bridgestone) и да сменя някои части и всичко ще е 6!

    Да споделя - вчера си я измих, даже дадох бакшиш на този от автомивката, за да се погрижи повече за светлия салон. Но, има някаква котка, която си е харесала капака на колата и сутрин намирам лапички от животното на черната кола! С тези гадинки оправия няма!
    на моята лежеше куче, лошо ми стана.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #22
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Вярно си е през ден , някои път и всеки ден все котки ... особено като се прибера вечер и е топла ...
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  8. #23

    Default

    т'ва с котките е факт, моята цялата е в лапички. около млока има много котки, но напоследък са си харесали едно ауди, че моята я нямаше 4 дена
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

  9. #24
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    14

    Default

    Ами освен да наръся малко валериан по колите на досадните съседи и така да си реша проблема. Пусто, не влиза в гаража!

  10. #25
    Запален алфист AHAHu's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Варна
    Age
    36
    Posts
    102

    Default

    Колега , честито и от мен , гледам 1 седмица след мен си взел същото животно . Така като гледам и аз като теб бях тръгнал за 1.9 мотор и се прибрах с 2.4 след около 5-6 дена търсене по автокъщите из България . Та сега карам една с 210 кончета

  11. #26
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    14

    Default

    Честита и на тебе да е! Със здраве да си я караш!

    Моята мина на майстор, всичко е 6 по колата. Сменихме само консумативите, голям кеф!
    Alfa Romeo 159 2,4 Sportwagon 200hp
    Suzuki Swift Sport 1,6 136hp

  12. #27

    Default

    екстра, колкото повече 159ки, толкова повече
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

  13. #28
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    14

    Default

    Някой може ли да ми каже как да разбера дали колата има блутут система? (предварително се извинявам, ако въпросът е глупав)
    Alfa Romeo 159 2,4 Sportwagon 200hp
    Suzuki Swift Sport 1,6 136hp

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by yollie View Post
    Някой може ли да ми каже как да разбера дали колата има блутут система? (предварително се извинявам, ако въпросът е глупав)
    тва е добър въпрос, до колкото знам в менюто трябва да имаш графа Blue&Me или нещо от сорта , и като натиснеш слушалката на волана, трябва да ти излизат менюта по дисплея на колата

    честно колкото и да се ровя, не можах да намеря нищо за въпросната система, как се пуска и ала бала. но има много добри навигации които отиват на мястото на оригиналното аудио и имат много много повече функции от вградените системи. аз събирам в момента за една такава, мисля yavor ми я беше препоръчал
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Привет колега. Честито и много безаварийни километри пожелавам. Относно питането за Лисан, аз си поддържам при него ( Сашо се казва) колата и съм доволен.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •