Results 1 to 4 of 4

Thread: Грешка от светлини?

  1. #1

    Default Грешка от светлини?

    Здравейте,

    Досега ми светеше жълта крушка с удивителна за крушките на задния рег номер. Но гаснеше след 5 минути след тръгване. Сега свети постоянно, независимо колко време карам.

    Прегледах всички фарове, къси, дълги, мъгли, габарити, задни, мигачи, фарове и единствените несветещи са въпросните крушки на задния рег номер. Ще ги сменя тея дни, но ми се струва странно, досега да светеше 5 мин а сега през цялото време, малко в стил "Абе земи ги смени ти казвам, бе!"

    А също свети и снежинка "Possible ice on the road" но тя се маха над 3 градуса като стане.
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Това със снежинката си е нормално, мисля че беше под 3 градуса да излиза при палене за да те склати да караш разумно, че може да налетиш на поледица.
    На номера си провери и масите на крушките,защото може сега да са изгорели, а преди да са били с лоши маси и по някое време да са светвали.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by voododoll View Post
    Здравейте,

    Досега ми светеше жълта крушка с удивителна за крушките на задния рег номер. Но гаснеше след 5 минути след тръгване. Сега свети постоянно, независимо колко време карам.

    Прегледах всички фарове, къси, дълги, мъгли, габарити, задни, мигачи, фарове и единствените несветещи са въпросните крушки на задния рег номер. Ще ги сменя тея дни, но ми се струва странно, досега да светеше 5 мин а сега през цялото време, малко в стил "Абе земи ги смени ти казвам, бе!"

    А също свети и снежинка "Possible ice on the road" но тя се маха над 3 градуса като стане.
    Първоначално леко прекъсват,после изгарят напълно,затова ти свети сега постоянно,а преди за малко.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #4

    Default

    ще ги сменя тея дни
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •