Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Моля мнение за две обяви

  1. #1
    Запален алфист seepo's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    sofia
    Posts
    201

    Default Моля мнение за две обяви

    Здравеите колеги даите некое редче за тези двете обяви ,впечатления ако сте ходили да ги гледате или просто еи-на така :devil Е тази ме шокира годината 2006/12 месец http://mak02bg.mobile.bg/ яко : А втората е тази ходих да я вида ма беше мега студа наи студеното за тази година и неиска да запали беше зарината http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...2&slink=8g8aft
    Alfa 147 JTD+ & Alfa 159 JTD +

  2. #2
    започва да се пристрастява aligator89's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Варна
    Posts
    65

    Default

    първата ми хареса повече. за втората какво да кажа нз щом е в топ състояние трябваше да запали
    156 2.4 JTD 136hp

  3. #3
    Упорит Дизелджия MILEN 76's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Бургас
    Age
    48
    Posts
    227

    Default

    За тая от 2006 е видно,че по талон е закупена през 2006 лето господне инъче по рама два следното :



    ... другото е съдба
    Mercedes Benz S Class 3.2 cdi 2006
    166 2.4 JTD '02
    164 2.5 TD '98 ex
    Човешко е да се греши, но за да се объркат съвсем нещата е необходим компютър.

  4. #4
    Запален алфист Росен Желев's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    284

    Default

    На първата VIN кода е фалшив

    http://www.vw-club.ru/vw/vin/

    В позиции 10 находится недопустимый символ "0".
    Есть подозрение, что VIN номер Вашего автомобиля изменяли (т.е. "перебит").
    Last edited by Росен Желев; 03-01-2015 at 21:30.
    Алфа 166 2.4 JTD

  5. #5
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    На първата най вероятно талонът е с фалшифицирана година - няма как тази кола да е произведена 2006 година.Заради такива измамници вече 2 години една кола ми стои в гаража като паметник
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  6. #6
    Запален алфист seepo's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    sofia
    Posts
    201

    Default

    мда това ми е ясно ,че не е 2006 ма просто исках да чуя и колегите да се похилиме но продавача ми твардеше ,че на 100% е така което ми стана смешно и му се изхилих доста .Има нещо гнило .Някои от сафоромците ако ходи да внимава дане се наиграе !

    ---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:37 ----------

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...7&slink=8gi4qh и моля за още едно мнение за тази видно е ,че е правена при бобо ма кога нз. а и несъм се чул с продавача още зада изкажа мнение по тия празници .Мерси на отзовалите се колеги .
    Last edited by seepo; 04-01-2015 at 16:39.
    Alfa 147 JTD+ & Alfa 159 JTD +

  7. #7
    Упорит Дизелджия MILEN 76's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Бургас
    Age
    48
    Posts
    227

    Default

    Първо към колегата Росен Желев линка е само и единствено за Пернишките бегачки тип WV или така наречения Volkswagen, няма как да ти излезе рамата.
    Второ Еper не лъже : дата на призводство 02/2003 г. отделен е въпроса дали въпросната кола е закупена през далечната 2006 година
    Mercedes Benz S Class 3.2 cdi 2006
    166 2.4 JTD '02
    164 2.5 TD '98 ex
    Човешко е да се греши, но за да се объркат съвсем нещата е необходим компютър.

  8. #8
    започва да се пристрастява Dr Z's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    52

    Default

    Такива чудеса на техническата мисъл съм виждал доста, като си търсих Спейса, един се кълнеше, че колата е на 150 хил, при това до последно, чак до момента, когато отидохме на сервиз и по рамата излязоха едно 450+ хил км, та тия работи със 130 хил пробег... почти нови... то аз на моята Алфа ако и превъртя километража на 120, изобщо няма да се усъмнят))) за хиляден път споделям, че за 3 хил да ти продават кола, която е супер запазена )))) ама пак се отхласнах.

    сорри за оф топа. за много години, колеги.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 20141222_113333.jpg  
    Alfa 166 2.4 JTD '03 150HP Ex
    Espace 2.2 DCI '06 150HP

  9. #9

    Default

    И аз го споменах тва някъде,и някой ми се присмя....за 2,3 дори и 4 х.лева...хубава алфа няма......Но пък тия верно са страшни ПЕРФЕКНА ТОП -2500ЛВ....страхотия...и бах тая перфекност...Е за тва мойта съм е обявил 5 ... който ще да ми се смее....боли ма дедовия.Що се носела лоша слава на Алфите...е как няма....той отива взима някъв дарак за 2000,3000лв...и не след дълго почва да го псува...и колата му виновна...
    и аз се отплеснах

  10. #10

    Wink

    Quote Originally Posted by CHEFO666 View Post
    И аз го споменах тва някъде,и някой ми се присмя....за 2,3 дори и 4 х.лева...хубава алфа няма......Но пък тия верно са страшни ПЕРФЕКНА ТОП -2500ЛВ....страхотия...и бах тая перфекност...Е за тва мойта съм е обявил 5 ... който ще да ми се смее....боли ма дедовия.Що се носела лоша слава на Алфите...е как няма....той отива взима някъв дарак за 2000,3000лв...и не след дълго почва да го псува...и колата му виновна...
    и аз се отплеснах
    А ти за колко я купи тази? Не ти се смея защото е непродаваема дори и за 3. Твоята, моята и други 166, това са 15 годишни коли, отдавна е трябвало да са претопени
    Last edited by lordliness; 06-01-2015 at 17:47.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #11
    започва да се пристрастява Dr Z's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    52

    Default

    Еми то алфа не се купува, защото е супер кола, а защото има определено излъчване, те тия коли модел 98-ма няма как да се конкурират нито по возия, нито по оснастяване с по-новите джитки, ама за съжаление няма нови "големи" алфи, понеже в едно mito не всеки ще се побере и да му е удобно, а да си режеш краката и главата да се побереш в една малка кола... та чакаме 2015-2018 да видим каква голяма алфа ще изкарат )
    Alfa 166 2.4 JTD '03 150HP Ex
    Espace 2.2 DCI '06 150HP

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Dr Z View Post
    Еми то алфа не се купува, защото е супер кола, а защото има определено излъчване, те тия коли модел 98-ма няма как да се конкурират нито по возия, нито по оснастяване с по-новите джитки, ама за съжаление няма нови "големи" алфи, понеже в едно mito не всеки ще се побере и да му е удобно, а да си режеш краката и главата да се побереш в една малка кола... та чакаме 2015-2018 да видим каква голяма алфа ще изкарат )
    по скоро трябва да чакаме 2025, когато ще може да си я купим
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #13
    започва да се зарибява Murderer's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Varna
    Posts
    147

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    по скоро трябва да чакаме 2025, когато ще може да си я купим
    +1
    THERE IS NO EASY WAY OUT.SLY IS AWESOME GUY-
    http://www.youtube.com/watch?v=MwPb7...eature=related

  14. #14
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    по скоро трябва да чакаме 2025, когато ще може да си я купим
    И тогава няма да можем. С тези двигатели 480конски сили , правени "от ферари за мазерати" колите ще струват 40-50 хил. евра.
    ...

  15. #15

    Default

    те и моделите ц на алфа ги правят мазерати, а това видяхте ли го ?
    http://rdp2016.com/2015-maserati-levante-suv/
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •