Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: С какви масла да си караме Туинс Парковете

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by vesko11 View Post
    И каква ми е файдата да те лъжа?Да ти продавам някакво масло ли?Почети малко за масла,че ако почнем да спорим на тази тема ще те нокаутирам като Кличко Пулев.(образно казано)Само ще ти дам жокер че когато едно масло си изгуби смазочните свойства то вече няма смазване между компонентите на двигатела и започва да бие желязо в желязо.При такаво положение има и голям шанс да блокира двигатела,пак ти искаш да върви със 200км/ч.
    Чакам фактологията (нокаута?!) за 110те км/ч. Не съм на такова техническо ниво та с жокер да ми се изясни.

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Тук си прав, специАлното е само че имат по две свещи на цилиндър. А някъде бях чел, че Туин Скрап-а имал и бутала, но не съм много сигурен. За клапаните също....
    Като лично се срещнеш изпълнителния директор на Алфа за Швейцария на опашката в Макдоналдс, не пропускай да питаш, че ме заинтригува!!!



  2. #17
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    Те и газките имат бутала и клапани,но май-за тебе няма разлика между туинс парк и газка
    На село в ТКЗС-то модифицираха една ГАЗ-ка, като и добавиха още по една свещ на цилиндър, малко и пипнаха делкото, закачиха някоя и друга жица и познай какво стана? Добивът от декар скочи двойно!!!

    Веско, баце, горещо ти препоръчвам един сайт:
    http://excellence.bg/bg/courses/bulgarian[/QUOTE]


    Mи що не караш газка,ми се набутваш за италянски тоалетни

    ---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

    [QUOTE=acho_;1390500]Чакам фактологията (нокаута?!) за 110те км/ч. Не съм на такова техническо ниво та с жокер да ми се изясни.


    При следващата смяна на масло,си купи 5 литра олио от магазина и го налей,излез на тракия настъпия и ще ти си изясни.

  3. #18

    Default

    Подобни тъпи теми се пускат по 3 на ден, ползвайте малко търсачката попрочетете и сипвайте каквото душа ви желае
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •