Results 1 to 8 of 8

Thread: Нещо изгърме

  1. #1

    Default Нещо изгърме

    Тия дни пак ми умря акумулатора, та го носих на заряд и като го сложих, абе, деа, на мен ли ми се струва, магнита на задния десен говорител аха да опра в клемата. Не знам тая пластма са дето го държи ли висна докато вадех акумулатора, какво стана, но преди сякаш не беше така. Нейсе, затварям всичко, тръгвам да въртя, превъртя два пъти двигателя и загасна. Тръгвам да въртя пак и се чува едно хххххххххххх, а двигателя не върти. Викам айсиктир, ко стана, ама беше вече тъмно, затворих я, взех си такси и не се занимавах. Днес пак отварям отделението на акумулатора, опитвам да повдигна тоя говорител - не ебава. Понеже пак по тъмно се случи естествено, наврях една гумена лента самовулканизираща се между него и клемата да обира луфта. Тръгвам да паля, отпред едно БАААМ, ама все едно съм на газ и изби клапан ли там, каквото избива. Излизам вънка, вдигам капака, нещо подмирисва, ама нищо не се види. Иначе тоци има, аларма работи, всичко 6. Какво може да е изплющело?
    Събирам помощи за 911 GT2

  2. #2
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    на какво ''подмирисва'' ?

  3. #3
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    на какво ''подмирисва'' ?
    На тотална щета по каско от пожар.
    Пу, пу - пепел ми на езика.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  4. #4

    Default

    ами на нещо изплющяло подмириса. не на бакелит, но сходно с миризмата на пакетите от нов компютърен хардуер.
    Събирам помощи за 911 GT2

  5. #5

    Default

    Са, резултата от мойта гърмялка. Пръснат колектор. Ама в оригинал пръснат. Видях го - по цялата дължина на капака. Кондомите като са ми сменяли гарнитурата преди две години ко са правили не знам, но тоя вика брат, половината болтове ги нямаше. Смених го, всичко точно, обаче стърженето при палене си остава. Не всеки път, ама го има, та се чудя стартер ли ще дойде, бендикс ли, какво ли...
    Събирам помощи за 911 GT2

  6. #6
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    А разбра ли се причината за гърмежа и спраскания колектор?
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  7. #7

    Default

    Ужким от тия незатегнати болтове на главата, които са изпопадали с времето и е взел да влиза твърде много въздух и алабала нещо от свещите и бум. Горе-долу така го разбрах.
    Събирам помощи за 911 GT2

  8. #8
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    ами на нещо изплющяло подмириса.
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •