Results 1 to 5 of 5

Thread: Дистанционно с два бутона за багажника

  1. #1
    Младши алфист avok00's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    8

    Question Дистанционно с два бутона за багажника

    Здравейте,

    Накратко, изкъпах ключа в морето лятото и дистанционното не работи.

    Взех си друго, на старо, същия модел, но никой не можа да го препрограмира. Ходих при няколко ключаря, звънях в официалния сервиз (Там казаха че могат да обучат чисто ново само и то струва към 750лв)

    И единствения вариант, който остана е да ползвам дистанционно от аларма. Обаче не мога да намеря подходящо с два бутона, единия за вратите, другия за багажника. На едно място се опитаха да ми сложат, но не можаха да направят втория бутон да работи.

    Въпроса ми е, има ли някой опит с алармаджия който може да свърши тая работа както трябва?

    Колата ми е 147 1.6TS от 2003

  2. #2

    Default

    Аз съм така,взех централно с копче за отваряне на багажника. Но не можаха да го свържат, не знам излъга ли ме този. Оправда се, че нещо тока в колата спирал след 3-4 мин. и не реагира след това при натискане на копчето да отвори багажника. Някой ако е успял, да сподели как го е направил.

  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by avok00 View Post
    Здравейте,

    Накратко, изкъпах ключа в морето лятото и дистанционното не работи.

    Взех си друго, на старо, същия модел, но никой не можа да го препрограмира. Ходих при няколко ключаря, звънях в официалния сервиз (Там казаха че могат да обучат чисто ново само и то струва към 750лв)

    И единствения вариант, който остана е да ползвам дистанционно от аларма. Обаче не мога да намеря подходящо с два бутона, единия за вратите, другия за багажника. На едно място се опитаха да ми сложат, но не можаха да направят втория бутон да работи.

    Въпроса ми е, има ли някой опит с алармаджия който може да свърши тая работа както трябва?

    Колата ми е 147 1.6TS от 2003
    Търси самостоятелно 2 - канално дистанционно по възможност със скачащ код. Струват по 30 - 50 лв и аларма не е необходима.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4
    Младши алфист avok00's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    8

    Default

    Говорих сега с един човек, каза че може да го направи, ще се похваля после Николай Лушанов се казва, ако някой го е чувал.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by avok00 View Post
    Говорих сега с един човек, каза че може да го направи, ще се похваля после Николай Лушанов се казва, ако някой го е чувал.
    Ако можеш да сложиш и схемата по която е успял да го направи ще е още по хубаво

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •