Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Дот на гуми

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    57

    Default

    Хора, няма смисъл да се карате, кое е по-добре и кое не. Ясно е, че най-доброто си е новата гума. Просто за мен няма смисъл сега да купя зимни чисто нови за да карам с тях един месец и да трябва да ги ползвам, чак ноември отново. Търся запазени втора употреба летни да изкарат лятото пък ноември ще си взема чисто нови зимни и така. ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ, не го налагам и не искам да го налагам. Всеки си има право да мисли и предпочита каквото той си пожелае.

    Относно дота на гумите: Знам, че на някои гуми е от вътрешната страна. Най-вероятно, ако отида да ги взимам ще погледна по-задълбочено за 4те цифри, които липсват.

  2. #17
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by just_marto View Post
    Хора, няма смисъл да се карате, кое е по-добре и кое не. Ясно е, че най-доброто си е новата гума. Просто за мен няма смисъл сега да купя зимни чисто нови за да карам с тях един месец и да трябва да ги ползвам, чак ноември отново. Търся запазени втора употреба летни да изкарат лятото пък ноември ще си взема чисто нови зимни и така. ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ, не го налагам и не искам да го налагам. Всеки си има право да мисли и предпочита каквото той си пожелае.

    Относно дота на гумите: Знам, че на някои гуми е от вътрешната страна. Най-вероятно, ако отида да ги взимам ще погледна по-задълбочено за 4те цифри, които липсват.

    Ако имаш възможност по мейл или телефон да питаш човека е по- добре от колкото да ходиш на сляпо на място.Има вероятност да си изгубиш времето.Или го накарай да ти ги снима и от другата страна и да ти ги пусни на мейла.Ако почне да увърта го отсвирвай и това е.Нямали гумаджийници покрай теб?В смотан град като Плевен има поне 30 гумаджийници.Аз си взех за 100 лв доста добри зимни Continental втора употреба 2 броя от една гумаджийница в Плевен.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  3. #18
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by vesko11 View Post
    Това,че ти си набутал твойте 7 годишни галоши на някакви безмозъчни,не значи че можеш можеш да ги набуташ на всеки.Що не се опиташ да ми ги продадеш на мен?Това че си карал въпросния дарак със седем годишни галоши,само по себе си говори,че май и ти си от въпросните лекета.И още по зле!!!Като си толкова света вода ненапита,що не предупреди хората че гумите са опасни?А?Ами си ги пуснал по парзалката
    тъп ли си или просто идиот ? Продадох си колата с комплект зимни + летни гуми , купени нови , но карани 7-8 години, купувача беше катаджия , но по-умен от теб / смятай колко си кух /и знаеше какво значи ДОТ , но искаше кола на далавера и я взе на далавера. Въпроса опира до това , че карам разумно , без педали до долу и гумите си имаха грайфер , но бяха амортизирани от атмосферните условия. Специално за тъпак като теб мога да кача снимки на гуми купени през 2004 г. на 17 000 км с магазински грайфер от които нищо не става- колата е в гараж от години , собственика в чужбина отиде за малко и не се върна. За идиот като теб , който мери грайфери мога да ти ги доставя за 200 лв комплекта ДОТ 2004 , графер 7 мм, нацепени отвсякъде, марка Марангони, 185х 65х14, за моите критерии са за боклука , ама ти щом грайфера мериш - ще са ти таман.
    Колеги тоя пич vesko11 да не е форумния идиот и да се бъзика и аз да се навървям ??!!
    Иначе ме кефи - толкова прост пич не бях виждал отдавна ! Констатирано с най-добри чувства, нищо против него , просто имам чувството , че е някакво хлапе , което кара шоф. курс сега и пише каквото му скимне.
    Last edited by ivo_63; 03-02-2015 at 21:42.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    тъп ли си или просто идиот ?
    Сори ама Веско е прав. Никъде не е казал, че само грайфера е критерии. Посъветва човека да не купува гуми по-стари от 4-5 години. Нещо повече, след като даваш съвети и за теб гуми на над 3 години са боклук, защо ти самия си карал 4 години, или почти 30.000км с боклуци?

    Само човек без аргументи се аргументира с обиди. Не виждам смисъл от такъв тон към който и да било.



  5. #20
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Сори ама Веско е прав. Никъде не е казал, че само грайфера е критерии. Посъветва човека да не купува гуми по-стари от 4-5 години. Нещо повече, след като даваш съвети и за теб гуми на над 3 години са боклук, защо ти самия си карал 4 години, или почти 30.000км с боклуци?

    Само човек без аргументи се аргументира с обиди. Не виждам смисъл от такъв тон към който и да било.
    купих си ги нови , след четвъртата година си имах друга кола и тая не я карах много, ако беше чел по-нагоре - за 8 години имаха 60 000 км , колко мислиш съм я карал ?
    ако си опиша всичките коли мисля , че няма да се съберат в подписа
    не понасям идиоти , които дават съвети без да са компетентни, защото заблуждават хора които могат да пострадат, за това колко аз съм компетентен си е друг въпрос, който иска - да ме пробва

    Пост от vesko11
    Tи ли най-големия тарикат че да не си плащаш.От къде на къде аз баламата ще плащам,за някакъв път, пък било то и с дубки,а ти няма да плащаш и ще караш по същия тоя път.Не мога да разбера колеги с какъв акал му давате на този отворко съвети как неговите неплатени данъци да станат наши задължения.Такъв като тоя пич трябва да яде шамарите за Добро утро,за добър ден и за добър вечер,не да го учите как да ни ограбва.

    задача: колко правописни грешки има в поста на Vesko11 ? Той български не знае , аз се впрягам за другите му знания, и е много любезен както се забелязва
    и доуточнявам - не го обиждам , че е идиот - констатация е , сега какво - медицинско ли да му извадя ? То си бута масло момчето.
    Last edited by ivo_63; 03-02-2015 at 22:11.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  6. #21
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    купих си ги нови , след четвъртата година си имах друга кола и тая не я карах много, ако беше чел по-нагоре - за 8 години имаха 60 000 км , колко мислиш съм я карал ?
    ако си опиша всичките коли мисля , че няма да се съберат в подписа
    не понасям идиоти , които дават съвети без да са компетентни, защото заблуждават хора които могат да пострадат, за това колко аз съм компетентен си е друг въпрос, който иска - да ме пробва

    Пост от vesko11
    Tи ли най-големия тарикат че да не си плащаш.От къде на къде аз баламата ще плащам,за някакъв път, пък било то и с дубки,а ти няма да плащаш и ще караш по същия тоя път.Не мога да разбера колеги с какъв акал му давате на този отворко съвети как неговите неплатени данъци да станат наши задължения.Такъв като тоя пич трябва да яде шамарите за Добро утро,за добър ден и за добър вечер,не да го учите как да ни ограбва.

    задача: колко правописни грешки има в поста на Vesko11 ? Той български не знае , аз се впрягам за другите му знания, и е много любезен както се забелязва
    и доуточнявам - не го обиждам , че е идиот - констатация е , сега какво - медицинско ли да му извадя ? То си бута масло момчето.


    Поредния Кукумицин,с изблици на нервнa кризa в интернет пространството.Такива в нормалните държави ги прибират по лудниците,ка моли шофьорски книжки да им дават.
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 05-02-2015 at 02:25.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  7. #22

    Default

    Мили другарчета, следващия дал квалификация за съфорумник която не ми се понрави, отива в заслужена 3 дневна почивка от форума, а защо не и за повече
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •