Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40

Thread: Проблем със Selespeed скорости на Alfa Romeo 147

  1. #31
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by belissima View Post
    Благодаря на всички ще се насоча към хората които ми препоръчахте и да този път няма да ходя сама явно честните хора са на изчезване

    После да споделиш какво се е случило , как са се развили нещата
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  2. #32
    започва да се пристрастява ildivvy's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    54

    Default

    Quote Originally Posted by belissima View Post
    Ами и аз незнам вече как да се реши проблема но ако в София няма такъв човек не ми е проблем да отида в Плевен стига Добри да иска да я оправи

    ---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

    Сега ще ми се смеете и ще кажете че съм пълна идоитка но се предоверих и дори незнам какво е правено на колата за тези пари излишно е да пиша къде и кой то е ясно че съм прецакана отново а отностно проблема незнам и как да обясня какво и е освен че не е кола постоянно блокират скоростите и оставам на пътя в движението преживяването е ужастно блокира и мига на скороста на която е останала не разбирам от коли и незнам и как да обясня за това и питам хората в форума които са запознати
    Никога не е излишно да се каже къде човек не е бил доволен и защо! Отделно,явно като видят жена и дори не им се обеснява,какво са правили и какво са отстранили!
    BMW 318ti '96

  3. #33
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Аз не съм доволен,от сервиза на Италбулком Плевен и главно от механиците.Уж офицялно представителство на Алфа за Плевен.А на гащеризоните на маханиците пишеше Агро Славяново,наистина офицялно представителствоНаложи им се да поработат един час извън работно време,за което аз си плащам,а и проблема беше в част закупена от тях.И тоя който ми праеше колата така мрънкаше,и искаше да претупа нещата,понеже го чакала една вектра във някакъв гараж за праене същата вечер.Явно си има нещо частно извън работно време,и аз му ''обърках плановете за същата вечер''Тия пичове освен от голф, и от трактори Юмезе от друго си нямаха хал хабер,ка моли от италянски коли.На другия ден,имаше и един клиент който тъкмо си тръгваше,ядосан,понеже 10 дена го разкарват уж да му сменат маслото,и все не намерили време за 10 дена.Абе това ако е на запад,досега отдавна да са им взели лиценза за офицялно представителство на Алфа Ромео,най-малко заради гащеризоните Агро Славяново.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  4. #34
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by vesko11 View Post
    Аз не съм доволен,от сервиза на Италбулком Плевен и главно от механиците.Уж офицялно представителство на Алфа за Плевен.А на гащеризоните на маханиците пишеше Агро Славяново,наистина офицялно представителствоНаложи им се да поработат един час извън работно време,за което аз си плащам,а и проблема беше в част закупена от тях.И тоя който ми праеше колата така мрънкаше,и искаше да претупа нещата,понеже го чакала една вектра във някакъв гараж за праене същата вечер.Явно си има нещо частно извън работно време,и аз му ''обърках плановете за същата вечер''Тия пичове освен от голф, и от трактори Юмезе от друго си нямаха хал хабер,ка моли от италянски коли.На другия ден,имаше и един клиент който тъкмо си тръгваше,ядосан,понеже 10 дена го разкарват уж да му сменат маслото,и все не намерили време за 10 дена.Абе това ако е на запад,досега отдавна да са им взели лиценза за офицялно представителство на Алфа Ромео,най-малко заради гащеризоните Агро Славяново.
    Объркал си рейса, ма как де е.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #35
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    София
    Posts
    15

    Default

    Ще пиша щом имам резултати отностно сервиза и майстора ми бяха близки хора на които се доверих е вече не сме близки и не ми се задълбава сервиза не е някои от известните

  6. #36
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Варна
    Posts
    54

    Default

    най добре отиди където са ти казали колегите да я закачат и направят една диагностика и да излезе всичко
    аз карам селе имах подобен проблем, закарах я в алфа сервиза във Варна закачиха я за диагностика и след няма и 5 мин се знаеше проблема

    успех и дано ти я оправят и да и се радваш защото е голяма краста това селе и мн приятно за каране както всяка АЛФА РОМЕО

  7. #37
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    София
    Posts
    15

    Default

    Отново подкарах моята хубавица и дано да е за дълго ��Оказа се реле някакво другите неща си били наред сфера помпа датчици и там всичките му джаджи ��

    ---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

    Благодаря на всички които ми помогнаха ☺☺☺

  8. #38
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Варна
    Posts
    54

    Default

    супер да си я караш безаварийно

  9. #39
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    София
    Posts
    15

    Default

    Дано дано и благодаря

  10. #40

    Default

    ...
    Last edited by JoRiX; 27-02-2015 at 22:15.
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •