Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 31 of 31

Thread: Педала на спирачките отказва по време на движение

  1. #31
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Пичове днес в сервиза тествахме колата на ето това нещо незнам на български как се казваClick image for larger version. 

Name:	1200-RVS_met_kast_700px_72dpi.jpg 
Views:	27 
Size:	94.1 KB 
ID:	142313 Спираш на металните неща и ти показва на таблото колко процента отклонения имаш на спирачките.Използват го предимно когато някаква кола в момента минава годишен технически преглед.Казаха ми че по закон 30% отклонения в спирачките са допустими.Над 30% не можеш да минеш преглед.Мойта даде най-много 19%.Главния механик ми каза,че според данните които вижда на таблото не може да имам въздух в системата.Обясними го как точно се разбира по тия данни,но беше прекалено сложно и въобще не го схванах.Но понеже ми е приятел,реших да му имам доверие.После я кара малко из града,и каза че колата спира добре.И че това че педала на спирачките е по мек от преди не трябва да ме притеснява.Понеже спирала на време.Така и не можа да ме убеди.Иначе вече не мерише на изгоряла гума от ремонтираното колело,колегата Marchoni се оказа прав,че явно е меришело от смазката на спирачния диск.
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 13-02-2015 at 00:31.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •