Така последно не разбрах със лагер помпа ли съм ими не,
Спирачната течност е на ми минимума в момента но точно нея не я бях проверявал от много време да речем 2 год.
Педала не ми е пропадал никога, просто почна да омеква прогресивно
Майстор имам един комшия се занимава и му имам доверие ще я наорави
Възможно ли е да е помпата на педала на съединителя
Имах подобен проблем преди години със 146-цата обаче тогава ми пропадна педала и се оказа че е помпата не педала на съединителя буталцето си беше заминало
Въпроса е че трябва да намеря къде е проблема да си поръчам части от бг и тук да я оправя

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:02 ----------

Quote Originally Posted by vovata View Post
Лагер помпата почва да сдава багажа ! Ще почне все по често да прапада и да иска помпене и тн.
Не ми е пропадал педала никога, но прогресивно омеква
Като тръгна по-рязко като на гонка дори и да пусна съединителя изцяло се усеща все едно съм още на полусъединител и като поотпусна газта си влиза в правилната функция(демек не завлачва)

---------- Post added at 11:15 ---------- Previous post was at 11:08 ----------

Quote Originally Posted by vovata View Post
Лагер помпата почва да сдава багажа ! Ще почне все по често да прапада и да иска помпене и тн.
Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
Колега dan84, само по тези признаци, които си описал, поне аз като виден кияк не мога да преценя еднозначно причината за проблема, но със сигурност тя не е за подценяване. Мога обаче да ти кажа следното - в Париж близо до Панаирното им градче Villepinte (намира се в северната част на града) има няколко сервиза, където работят качествено и на приемливи цени - във всеки случай не по-скъпо от България, или хайде - да е малко по-скъпо в зависимост от вида на ремонта, разбира се. На твое място бих отишъл в някой от тези сервизи. Дори ако трябва да бъда по-прецизен в отговора си, бих намерил качествен сервиз дори и да знам, че ще ми вземат поне десет пъти повече, отколкото в България.
Педала не ми е пропадал, омеква прогресивно само
Майстор има ще я направи ама къде да тъся пурво за да поръчам часта преди да я разкостим с лагер помпа ли съм или външна
Може ли да е помпата на педала и къде да се намира за да в погледна първо нея