Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: имам нужда от помощ от вас, загубеняци!

  1. #16
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by Boondock Saint View Post
    батки имам нужда от помощ - сега съм сериозен - трее подмладим мой човек Оги той на 61 години има жена по-млада от него с 20 години много е готин и е шеф на сценаристите на "Господари на Ефира" обачееееее яко се е сдухал че е дрът моля Кайо да го повози с ГТА-то, ако може Мордохай му дръпне една от неговите речи или нещо подобно ... баси не знам дали може да го освестим ама пича си заслужава... много младее външно и има детенце на 3 годинки и не знам що се е сдухал
    Демек викаш да правим една сбирка от нашите. После се катерим по колите и минаваме през Перник, на път за Пазрджик, а след седмица като сме веке тавряз ловим магистралата и да видим АЦе-ДеЦе как кънти у Ред Рок-а на морето... и твоя човек накрая ще бъде те така:
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  2. #17

    Default

    сипете му на човека бе ... той присъхнал горкия!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Мне бе, фани се една кака с трипер що ти тряа са бесиш пък после са гърмиш.
    Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #19
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ей, много ви благодаря!
    Какво викате, да си насапунисам едно въже, да си намеря добър пищов или направо да вървя на майка си в.....


    Боянски, къде си и какво имаш зарито. Да знам какво да му нося за компания!
    ам ний са качихме с него на Витоша там му излющях два шамар и той са освести
    но ще го викам да ни дойде на сбирките да се доосвести

    ---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!
    Иво най-малко па за теб някой мисли, че си сдухан! ай моля ти се са и ти да ма караш да изтрезнавам тука по нощите

    ---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    сипете му на човека бе ... той присъхнал горкия!
    Охооо Нено, моя човек, де си бе мой форумо пресъфна без тее дейба пфууу

  5. #20
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!
    Мноу странно мислене имат някои, кат станеш на 50-се и трябва се сдуха човиек задължително..няма не искам няма недей...увяхва ти пишката и лягаш умиргаш.То верно няма станем млади от тук нататък ма пък не е причина да броим дните.Аз па ви са чудя на тия години как ви са дондуркат бебета.Няам топки за таквоз приключение.Ма самия факт че го правите значи отброяването на летата е само статистика, човек иска повтори хубавите моменти от живота или да намери време за това за което е нямал време.Кой как му дойде стига се чувства добре и щастлив.Аз така се чувствам свободен, прая кораби ходя търся фосили не са виждам да са наливам с ракия вечер и да се вайкам.Губене на време е за мене има по интересни неща за правене гледам колкото се може повече да взема от живота, няма време за остаряване.Тва тука те заболяло там ти омекнало ми такъв е живота примам го като нармално развитие на нещата и бегаш напред, а съм се предал - свършен съм.Тва живота е като колата - не е въпроса да се тътрузиш от точка А до точка В с изгнил опел, въпроса е качествено да стигнеш и да помниш приключението.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  6. #21

    Default

    Всеки може да се сдуха в различен период от живота си, независимо от възраст, семейно положение, материално състояние и др., но хармонично развитите личности, които не са често срещани екземпляри, успяват да излезат от дупката на безвъздушното пространство без чужда помощ.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  7. #22
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Трябва да си намери с нещо с което да се занимава. Нещо от което да чувства смисъл от себе си.
    Остане ли му време да се обръща назад и да се сополиви по това, че на 61 не може да прави това, което е правил на 30 - пиши го бегал.
    Трябва да осъзнае, че всяко нещо се прави съобразно възрастта и всяка възраст си има плюсове и минуси. Да потърси плюсовете в своята. Тях със сигурност ги има.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •