Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: Питанка за крушки на фаровете на 156 1.8 ТС

  1. #31
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Колеги днес сложих нови крушки,не X-tream Vision на Philips,които увеличават светлината с 130%,а тия на Philips X-tream Vision,които увеличават светлината с 100%.Рефлекторите са добре,направихме реглаж.Обаче,чесно казано почти никакво подобрение няма.Макар че валеше де,но щеше да се забележи,ако има значително подобрение.Има някакви като бели тапи,които закриват върха на крушката във фара.Някой знае ли тия тапи,аджиба каква работа вършат.И ще се радвам ако някой колега с 156,преди фейслифта,който е с оригиналните фарове и със стандартни крушки,сподели,какво му е впечатлението като цяло от тези фарове.Интересува ме,да ли просто тия фарове не са си боклук фабрично,и каквито и крушки да им сложиш все тая.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  2. #32
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    "Тапите" не ти пречат.Общо взето за фаровете добър по 6 балната система.Пробвах с някакви навремето с 50%+ ама кой знае какъв ефект нямаше.Да кажем 20% по бяла светлина реално само дето изгораха по-бързо.Сега съм с някакви по 8лв парчето от има няма 2-3 години.Оня ден се загледах в някакви дето мязат на ксенонови, с малка колбичка ма нещо не ми се занимава.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #33
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Аз им давам по 6-тобалната 3 на 3 релси.И то със тези ,,силни крушки,,Единия за мъгла ми е пукнат на две,мисля да си търся един читав втора употреба.Абе падне ли голям дъжд,караш на изус и това е.Дадох 24 евро за двете крушки,и то на мега промоция.Моя човек вика че законово покривам нормите,за достатътно светлина.Тоест за технически преглед съм ок.Другата мега тапотия,че вече всеки кара със каквито крушки му падне,един със сини,друг със зелени,трети с китайски ксенон,на кой регулирани на кой не, и направо те пържи като оксижен
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •