Results 1 to 7 of 7

Thread: цялостно облепване на автомобила със фолио

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    49

    Default цялостно облепване на автомобила със фолио

    Здравеите колеги. От няколко дни ме е налегнала темата търся чета но невиждам цени на места има добри отзиви на други не и си казах я да питам професионалистчетата от форума те ще знаят

  2. #2

    Default

    ориентировъчно протектив фолио за 159ката само предницата и малко от калниците 250-320лв с 2 г гаранция в зависимост от фолиото. за червените ленти от преницата до задницата 200лв с 2г гаранция

    за цялата кола няма да е никък малко. а за какво изобщо ти е цялата да я облепваш? реклама?
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    49

    Default

    ами не за реклама като цяло да я запазя и предимно да има що годе приличен външен вид, а каде си ходил да ти сложат фолиото ? до мен в близост има шарк фолио и се чудя дали да ида при тях да видя какво могат да направят момчетата и за какви пари говорим

  4. #4
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Помисли за plasti-dip.
    Нанася се с бояджийски пистолет върху боята, като изсъхне става подобно на фолио и може да се свали , като боята отдолу трябва да е ок - така твърдят.
    Пишат че за средно голям автомобил отиват 13 литра , което в лева е към 750.
    Не знам колко е цената на труда на бояджията.
    Аз бих се замислил ако сметката с фолиото излезе повече.

    Edit : 13 литра било но 1:1 боя и разредител т.е. 6.5 литра боя и цената е към 400 а не 750.
    Last edited by Drag0; 16-02-2015 at 21:39.
    ...

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by jasonvorxis View Post
    ами не за реклама като цяло да я запазя и предимно да има що годе приличен външен вид, а каде си ходил да ти сложат фолиото ? до мен в близост има шарк фолио и се чудя дали да ида при тях да видя какво могат да направят момчетата и за какви пари говорим
    цените са на шарки точно, но зависи от модела, аз съм питал за 159ка само
    Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, 20V, 200hp NO EGR/DPF/flappers

  6. #6
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    49

    Default

    Това със пласти дипа ми допадна.. но невиждам цени оставих запитване очаквам позвъняване

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •