Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43

Thread: Честит Национален Празник бре нихилисти!

  1. #31
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Ето заповядай. Надявам се, че ще се съгласиш, че авторът е безспорен капацитет. Върл русофил, през по-голямата част от живота си, но накрая му се отварят очите дори на него. "Статията" е писана в самия край на живота му.

  2. #32
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Мда, да.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #33
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Ех мама му стара, не може ли просто да кажем:" Да ни е честит празника и Бог да ги прости храбреците, които загинаха за свободата ни"!
    Темата е за празника, а не кое е по-страшно? Ятагана или шашката?
    За нас винаги по-страшен е бил нихилизма и овчедушието.
    Пак се ровим в историята, все едно има само наш интерес, ама и да няма ничий друг.
    Сложихме всички грехове на руските имперски амбиции и комунистически кретеноиди на гърба на обикновения руснак, дето е загинал, с ясното съзнание, че освобождава братски народ. Той едва ли е имал в главата апетити към Дарданелите и третата жена на падишаха.
    За това не бъркайте Илия със свети Илия!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #34
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Мне бе американците подкрепили Априлското въстание - учебник 3 клас по история.Всичко се използва срещу рРусия която има дързоста да не си предава интересите.По отношение на добруджанската победа пак от алчност сме застанали на страната на Германия, и понеже не се знае какво е щяло да стане ако бяхме застанали на страната на Русия естествено е удобно да я демонизираме.И сега пак са развързали торбата с обещания обаче не виждам резултати, естествено търсим безкрайни оправдания в ония 45 години и те така.Русия беше добра когато се разпродаваше от Елцин , щом дойде Путин далаверката спря и стана лоша.Най клошото е че по силата на натовските споразумения няма проблем да се настанят турски бази у нас, нали сме си съюзници, щото САЩ могат да кажат скъпо ни излизате нали Турция е съюзник тяше ви пази.В момента ние не можем да пръднем без благословията на Брюксел и Вашингтон, ма иначе ми говорят за независимост.Мен че ще ми е кофти ясно, ама на Николай и сие ще им е по-кофти като се окажат в положението на използвани и излъгани.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #35
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Митак, аз имам едно особено мнение. Ако нашата сигурност се поеме от турската армия, аз няма да имам проблем. Три пъти вече писах защо! То и сега имаме общо командване и ако някой си мисли, че са ни взели за черните очи.....
    Всъщност самите турци говорят за високите достойнства на нашите офицери!
    Отделен е въпроса, че те като идат там разбират, че Дявола не е чак толкова черен!
    С други думи, нас си ни обичат турците, като стара, скъпа любовница!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #36
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Че то май сами се предаваме, тоя чифутин няма са изненадам ако е свършил тая - http://pan.bg/view_article-49-28470-...IE-ISLQMA.html
    Някой може ли да даде връзка към иракски медии.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #37
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    И тука пак е тюрльо гьовеч! До като не го чуя от устата му и не го видя с очите си, няма да вярвам на нищо.
    Аз не казвам, че ми харесва да сме под турско, каквото и да е, а ги давам само за пример. Тия имат непрекъсната държавност от около 600-700 години и никога не са мърдали от основните си принципи и интереси. Единствената им грешка през миналия век е участието им в първата световна война. Всеха си поука и дори, когато бяха в най-обтегнато отношения с Израел и имаха повод и причина да я смажат, пак се въздържаха. Успяха да останат настрана от ВСВ. Обвързаха се с НАТО, но винаги са имали независима политика. Сегашното управление се недолюбва от западът, защото разгроми про-западно ориентираните военни върхушки, от чието съперничество само губеха. САЩ побесняха, защото те им унищожиха най-секретната структура за шантаж и атентати. Тяхна беше работата в театъра в Русия. Какво са си говорили с руснаците не се знае, но е ясно, че е имало нещо. Веднага след това, се прави чистката в турската армия и тайни служби. САЩ отговориха с убийството на 28 турски войничета, където трима бяха от български произход. Турция в отговор изпрати кораб с помощ за ивицата Газа, Израел се хвана на въдицата, нападна кораба и уби няколко турски гражданита. Турският президент скъса дипломатическите отношения, авиацията и флотът бяха вдигнати под бойна тревога и нищо не можеше да попречи на Турция да смаже Израел. Започна игра на дипломацията и Турция спечели спокойствието си. Това е комай единствената държава, която има финансов суверенитет. Там е натрупано огромно количество злато. Икономиката им е прегрята и произвежда почти всичко.
    Дадох тоя обзор, за да не се бърка Турция с ислямистките движения, финансирани от САЩ. Тя си води нейната си политика и е много добър пример за нас.
    Като за начало можем да започнем с факта, че те не търпят педераси в политиката си!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #38
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    и нищо не можеше да попречи на Турция да смаже Израел.
    Нищо освен ядреното оръжие на Израел.

    ---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:06 ----------

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Това е комай единствената държава, която има финансов суверенитет. Там е натрупано огромно количество злато. Икономиката им е прегрята и произвежда почти всичко.
    За първи път чувам, че "прегрята" икономика е добре. Обикновено това се смята за сериозен проблем от икономистите, но виж ти го разбираш като нещо хубаво

    ---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ----------

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Че то май сами се предаваме, тоя чифутин няма са изненадам ако е свършил тая - http://pan.bg/view_article-49-28470-...IE-ISLQMA.html
    Някой може ли да даде връзка към иракски медии.
    Това са жълти новини, според мен. Или е 100% измислица, или е крайно изопачено. Не ми се вярва интелигентен човек да направи такова нещо.

  9. #39
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Затова питах за линк към иракса медия.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  10. #40
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Честването на Националния празник, тази година, показа, че между управляващите има един "мъж" - Маргарита Попова.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #41
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Честването на Националния празник, тази година, показа, че между управляващите има един "мъж" - Маргарита Попова.
    Браво и на Кубрат и Тервел ....че ако завизеше от плевню щеше да покани Тайсън...
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  12. #42

    Default

    Марга Попова нито е мъж, нито е жена.Тя е прокурор...

    Без каквото и бъдеще е.

    Никой не пита какво иска, за какво ще се кандидатира и никой няма да гласува за нея, ама я сърби да си каже какво иска...

    МИНАЛО е тя.Точка.Ще го разбере още тази година когато дойде време за избори и никой за "слива не я брои" ...

    =======================================

    А "горе" в политиката мъже няма, няма и жени.

    Всички са плазмодии...

    Може да има няколко изключения, но тя не е от тях ...

    Когато кандидатстваше за вицепрезидентша, не си подаде молбата за напускане като прокурор, а просто "излезе в отпуска", за да си гарантира че ще продължи да лапа от народната "софра" -ако я изберат като вицепрезидент, ако не изберат като прокурор...

    За мен човек който не е изкарал 2 лева в частния сектор не е доказал качествата си ...
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  13. #43
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Марга Попова нито е мъж, нито е жена.Тя е прокурор...

    Без каквото и бъдеще е.

    Никой не пита какво иска, за какво ще се кандидатира и никой няма да гласува за нея, ама я сърби да си каже какво иска...

    МИНАЛО е тя.Точка.Ще го разбере още тази година когато дойде време за избори и никой за "слива не я брои" ...

    =======================================

    А "горе" в политиката мъже няма, няма и жени.

    Всички са плазмодии...

    Може да има няколко изключения, но тя не е от тях ...

    Когато кандидатстваше за вицепрезидентша, не си подаде молбата за напускане като прокурор, а просто "излезе в отпуска", за да си гарантира че ще продължи да лапа от народната "софра" -ако я изберат като вицепрезидент, ако не изберат като прокурор...

    За мен човек който не е изкарал 2 лева в частния сектор не е доказал качествата си ...
    Е, аз не съм казал, че е перфектна. Просто вчера бе единствената от управляващите с достойно поведение.
    Това, че не е в сметките е ясно и за слепите.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •