Results 1 to 8 of 8

Thread: НЕЩО за четене ако сте пропуснали

  1. #1
    започва да се пристрастява 7171's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    СОФИЯ
    Age
    53
    Posts
    78

    Default НЕЩО за четене ако сте пропуснали

    VW потвърди и в Париж: Искаме Alfa
    Volkswagen определено е в настъпателен период. След като завладя Porsche и взе сериозен дял в Suzuki и по-голямата част от Italdesign-Giugiaro, сега иска и Alfa Romeo.
    Шефът на VW Group Фердинанд Пих заяви тези дни в Париж, че наблюдава отблизо една от перлите в короната на Fiat. При първа грешна стъпка на италианската група, VW ще „глътне” и Alfa Romeo.

    Главният дизайнер на VW Валтер де Силва (Walter de Silva) заяви в Париж през уикенда: „Ако Пих вземе и Alfa, вече сме готови". Alfa Romeo е стара любов на де Силва, който е работил в италианската марка.

    Пред Automotive News в Париж дизайнерът на VW казва: „Ние в групата имаме няколко страхотни марки, но Alfa винаги е била тайната ми любов, и дори жена ми вече не ме ревнува от нея”.

    Пих от своя страна също много иска да получи Alfa Romeo, но засега изчаква. Може да му се наложи и по-дълго да почака, защото шефът на Fiat Cерджо Маркионе непрекъснато повтаря, че няма намерение да продава Alfa Romeo. Пих също не бърза, защото първо има доста работа по асимилирането на Porsche.

    Той обаче не се отказва и заявява, че ще чака колапс при Fiat. „Ние сме търпеливи и имаме време”, казва Пих пред Reuters.

    Друг шеф във VW казва в Париж пред Automobile Magazine „Ако някой от ключовите планове на Маркионе се провали, ние сме тук и ще съберем парчета”. Маркионе също не остава длъжен и казва пред журналисти в Париж: „Нека си чакат....”.
    ALFA ROMEO 166 2.4 JTDm '04 NEW
    LANCIA PHEDRA 2.2 Jtd '02 - Older
    ALFA ROMEO 166 2,4 JTD '98 - Older

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by 7171 View Post
    VW потвърди и в Париж: Искаме Alfa
    Volkswagen определено е в настъпателен период. След като завладя Porsche и взе сериозен дял в Suzuki и по-голямата част от Italdesign-Giugiaro, сега иска и Alfa Romeo.
    Шефът на VW Group Фердинанд Пих заяви тези дни в Париж, че наблюдава отблизо една от перлите в короната на Fiat. При първа грешна стъпка на италианската група, VW ще „глътне” и Alfa Romeo.

    Главният дизайнер на VW Валтер де Силва (Walter de Silva) заяви в Париж през уикенда: „Ако Пих вземе и Alfa, вече сме готови". Alfa Romeo е стара любов на де Силва, който е работил в италианската марка.

    Пред Automotive News в Париж дизайнерът на VW казва: „Ние в групата имаме няколко страхотни марки, но Alfa винаги е била тайната ми любов, и дори жена ми вече не ме ревнува от нея”.

    Пих от своя страна също много иска да получи Alfa Romeo, но засега изчаква. Може да му се наложи и по-дълго да почака, защото шефът на Fiat Cерджо Маркионе непрекъснато повтаря, че няма намерение да продава Alfa Romeo. Пих също не бърза, защото първо има доста работа по асимилирането на Porsche.

    Той обаче не се отказва и заявява, че ще чака колапс при Fiat. „Ние сме търпеливи и имаме време”, казва Пих пред Reuters.

    Друг шеф във VW казва в Париж пред Automobile Magazine „Ако някой от ключовите планове на Маркионе се провали, ние сме тук и ще съберем парчета”. Маркионе също не остава длъжен и казва пред журналисти в Париж: „Нека си чакат....”.
    Ти малко си позакъснял с тая новина. Тя вървеше преди 5 лета
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  3. #3
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Тя тази новина ще върви винаги щото е вярно, както е вярно и че докато не фалират няма да я дадат на vw.
    ...

  4. #4
    започва да се пристрастява 7171's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    СОФИЯ
    Age
    53
    Posts
    78

    Default

    Знам, ама като я прочетох преди малко пак и реших да я пусна ако някой е пропуснал случайно.....
    ALFA ROMEO 166 2.4 JTDm '04 NEW
    LANCIA PHEDRA 2.2 Jtd '02 - Older
    ALFA ROMEO 166 2,4 JTD '98 - Older

  5. #5
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 15:59.

  6. #6
    започва да се пристрастява 7171's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    СОФИЯ
    Age
    53
    Posts
    78

    Default Дааааа

    Е нали Алфа беше чуплива, капризна и незнам си каква още кола. Фолксваген защо им трябваше тогава? Нали си имат Ауди....
    ALFA ROMEO 166 2.4 JTDm '04 NEW
    LANCIA PHEDRA 2.2 Jtd '02 - Older
    ALFA ROMEO 166 2,4 JTD '98 - Older

  7. #7
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Трябва им само бранда + може би запазените от фиат Q2 и Q4 да пуснат още 2 жипа аЛди.
    ...

  8. #8
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Трябват им технологии и мозъци! Останалото е боза.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •