Results 1 to 2 of 2

Thread: Нов ЦД плеър Алфа 147

  1. #1
    Младши алфист BoRn_To_LiE's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Дупница/София
    Posts
    24

    Question Нов ЦД плеър Алфа 147

    Здравейте Колеги,

    Оригиналното Аудио сдаде багажа (отказа да чете ЦД-та) и след многократни ремонти реших, че е по добре да си купя ново. Та взех си Сони (https://www.technomarket.bg/products...ony-cdx-g1100u) те тава и реших, че свързването ще е детска игра, но уви! След като махнах старото аудио се оказа, че е свързано с 3 букси - 2 ISO буксички стандартните (plug & play) и една която за мое съжаление се оказа че захранва всички колони и активния бас в багажника (колата е със система Bose). Въпросът ми е дали може да се намери някакъв преходник, който да е от букса-чинчове, така че да мога да захраня колоните и бас-а или трябва да се слагат преобразуватели, които в "Toyaga" ми казаха, че ще ми струва колкото половината плеър? И ако наистина се налага някаква по хирургическа интервенция - къде да отида за да го свържат (става въпрос за София). Благодаря предварително!

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Стара Загора
    Posts
    4

    Default

    Колега и аз бях пред същата дилема,но се справих сам и то само с един кабел,0899697376 обади ми се и ще те опътя сам да се справиш

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •