Results 1 to 6 of 6

Thread: Мултиволан за 147 инсталация

  1. #1
    Агро Алфист achkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Age
    31
    Posts
    26

    Default Мултиволан за 147 инсталация

    Здравейте колеги ! Има ли някой който може да ми сеърже мултиволана с цд-то ! Обикалях къде ли не но всички ми отказваха. Волана не е фабрично от тази кола , купил съм и лентов кабел. Ако някой може да го свърже или да каже кой би могъл да го свърже ще съм благодарен !

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by achkata View Post
    Здравейте колеги ! Има ли някой който може да ми сеърже мултиволана с цд-то ! Обикалях къде ли не но всички ми отказваха. Волана не е фабрично от тази кола , купил съм и лентов кабел. Ако някой може да го свърже или да каже кой би могъл да го свърже ще съм благодарен !
    Здравей колега, мисля, че тези теми ще са ти е полезни!
    http://wwww.clubalfaromeo.com/forum/...ad.php?t=80587
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1354755
    Last edited by grenlould; 19-03-2015 at 22:21.



  3. #3
    Агро Алфист achkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Age
    31
    Posts
    26

    Default

    Да видях ги тези теми , но там никъде непише кой ги монтира .. Аз сам немога да го направя това , а в темите само упътвания има

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by achkata View Post
    Да видях ги тези теми , но там никъде непише кой ги монтира .. Аз сам немога да го направя това , а в темите само упътвания има
    Пиши на тези колеги от темите, които са наясно и да ти обяснят как стоят нещата.



  5. #5
    Агро Алфист achkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Варна
    Age
    31
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by grenlould View Post
    Пиши на тези колеги от темите, които са наясно и да ти обяснят как стоят нещата.
    Пиша ама никой неуказва съдействие ... Моля ако някой знае да пише ! Благодаря !

  6. #6
    Запален алфист PSAVOV's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Usa
    Posts
    467

    Default

    Колега аз съм пъснал снимките и схемите в едната тема, но не си се свързал с мен ! Ако имаш нужда от помощ пиши ми на ЛС ще ти помогна !

    Alfa Romeo 156 -facelift-1.9jtd CF3-115-2004; Renault Megane CC -1.6-16V -2006; Toyota Avensis SW2,2 D-Cat-2010; Renault Scenic RX4 2.0-16V-2002; Renault 19-1.8 Rt-1993; BMW-335Xi-M-Packet-2007

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •