Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 84

Thread: Конспирации.

  1. #16
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Не знам, дали знаеш, че в любителските GPS навигатори има умишлено въведена случайна (псевдо-случайна) грешка за да не могат тези устройства да се ползват за определени цели.
    Вероятно отговорът на въпроса ти е от подобно естество.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #17
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Небесните тела какво общо имат с това, може би ИД да не гръмне роувъра на Марс.Или може би има нещо дето не трябва да знаем.Защо Марс е толкова любопитен а Луната не.Логично е първо нея да усвоим, пък и съвсем внезапно бе загубен интерес към нея преди 45 години.Сигурен ли си че оная сонда на кометата няма ток.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #18
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Това дали е имало или е нямало ток, ще стане ясно след 50 г. , когато разсекретят документите.

    Нали и тогава ще требе да има леб за жълтата преса?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #19
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Вече почвам да се съмнявам че не са измислица, чак толкова самолети да летят над Асеновград..... http://nepoznato.energetika-bg.com/2...li-asenovgrad/ Също и Търново - http://nepoznato.energetika-bg.com/2...eliko-tarnovo/ и Плевен - http://nepoznato.energetika-bg.com/2...li-nad-pleven/ Като гледах днес и сега радара на полети нямаше и сега няма много самолети над
    градове....да не кажа хич - http://www.esky.bg/radar
    "Един от първите, които съобщават подробности за химтрейлите е американският изследовател Майк Блеър. През 2001 г. той публикува в САЩ доклад, в който се посочва какво именно се разпръсква от самолетите: бацили и ентеробактерии, дехидратирани червени и бели кръвни клетки от човешка кръв с онкомутагенни параметри, ензими и бактерии, които се използват в лаборатории за промяна на ДНК. А за посочените соли на барий и алуминий – пръскането се организира в рамките на програмата на НАТО – радарната система RFMP: тя се основава на ефекта на отразяване на радиовълните, което позволява да се наблюдават различни обекти в три измерения (3D)."Като го навържа с обстановката около Русия нищо чудно, пък и нещо ми се върти някакъв златен милиард....другите кучета ги яли.Забелязал съм че след време повечето от слуховете стават истина, изключвам разни гадатели,екстрасенси,врачки и прочие пророци.
    Last edited by dimitar_vd62; 16-04-2015 at 21:44.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  5. #20
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Мое мнение, което е на база снимки и няколко прочетени реда:

    Първо тези следи от самолет, много ми приличат на висока облачност, не знам къде ми е забутан учебника по метерология, или както там се водеше дисциплината, но ако се закрастя може би ще мога да изровя някакъв вид облачност, която подозрително много да прилича на тези следи.

    Второ, като див селянин, пръскал с почти всичко - от автоемайл лак, до Б58, (c B52 не съм пръскал, но имам мерак), смея да твърдя, че от подобна височина, подобно количество препарат, с такова разпръскване е доста невероятно да нанесе каквато и да била вреда или полза, на какъвто и да е жив организъм на земната повърхност. Като се вземат под внимание въздушни течения, влажност на въздуха, температура на повърхността, на която попада препаратът уравнението за ползите/вредите от пръскането става с твърде много неизвестни.


    Сега да не кажете, че съм някакъв защитник на конспирациите и се опитвам да ги прикривам!? Нищо такова, като превантивна мярка, от опасност от конспирация, сериозно се местя в горния раздел да интоксикирам всеки чужд микробиологичен вид нежелателно заселил се в мен.

    Хау!
    alfa romeo sprint 1984

  6. #21
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ми аз съм доста консервативен към конспирациите от всйкакъв род, просто ми е интересно къде е истинати и къде въобръжението.Вярвам че има зелени човечета, не може да сме сами, но искам неопровержимо доказателство.И тук така, но историята пази колко сме сме изобретателни когато става въпрос да се изтребваме.

    п.п.То от оная тема нищо ва не трови вас.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #22
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Мен ми е интересно какво точно се случва, че не съм на ти с тези технологии, какво значи кибер атаки срещу някой и как се осъществяват.Съни и Пачо сигур знаят ма мълчат деба и алкохолозите.
    Сори Митак, ма сега виждам темата... Аре мисли логично - ако искаш да скриеш нещо къде ще го поставиш? В най-отдалечения ъгъл или под носа на всички? И как аджеба се стига до "далечния ъгъл", и къде са нещата - под земята ли? Според мен там да има максимум няколко сателитки, през които да минават атаките, за маскировка откъде наистина идват.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  8. #23
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Ами зависи, как се стига до там....ми който иска стига.Но пък е трудно да ти дойдат неканени гости, случайни хора, и т.н.Най -тайните бази не са под носа а на затънтени места.Командния център е под Шайенските планини не в центъра на Ню Йорк,Зона 51...,наскоро четох за някакъв супер, хипер забутан комлекс в Русия дето и Йети не ходи там.....интересно е кой и защо се е наврял там,очевидно не е плод на фантазия.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #24
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ами зависи, как се стига до там....ми който иска стига.Но пък е трудно да ти дойдат неканени гости, случайни хора, и т.н.Най -тайните бази не са под носа а на затънтени места.Командния център е под Шайенските планини не в центъра на Ню Йорк,Зона 51...,наскоро четох за някакъв супер, хипер забутан комлекс в Русия дето и Йети не ходи там.....интересно е кой и защо се е наврял там,очевидно не е плод на фантазия.
    И аз съм гледал 10-те сезона на Стар Гейт, ама все ми се струва, че от тактическа гледна точка е меко казано неразумно да се "разкриваш" толкова явно. По-скоро помисли, за кое място не се тръби. Например аз бих избрал място около Тибет. Да не говорим пък Монголия колко е благодатна в това отношение.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  10. #25
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Що не си пиете ракийката вечер и да се радвате на живота?
    Мача е свирен, отдавна сме свидетели на живота си, не участаме пряко в решенията си, те са пост фактор от други решения. Има много неща които никога няма да узнаем, а и може би света не е готов за тях.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  11. #26
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Щото не ми е безразличнокакво се случва и ми е по интересно от пиенето.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #27
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Що не си пиете ракийката вечер и да се радвате на живота?
    Мача е свирен, отдавна сме свидетели на живота си, не участаме пряко в решенията си, те са пост фактор от други решения. Има много неща които никога няма да узнаем, а и може би света не е готов за тях.
    Едното не пречи на другото - аз съм на джак, наздраве
    Очевидно е, че ние честваме всеки ден "деня на независимостта", щото от нас нищо не зависи. А и на мен ми е интересно да се поклавиатурим и на тази тема.

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Щото не ми е безразличнокакво се случва и ми е по интересно от пиенето.
    Мислиш ли че можем да променим нещо?
    Last edited by pa4ito; 17-04-2015 at 00:06.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  13. #28
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Щото не ми е безразличнокакво се случва и ми е по интересно от пиенето.
    Митак за какво говориш ??? за химтрейлъри ... ебасимо
    Кога кондензационната диря се превърна в химтрейлър бе хора ??? и то над Търново ? ебасимо че и над Плевен ?

    ---------- Post added at 00:10 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ами зависи, как се стига до там....ми който иска стига.Но пък е трудно да ти дойдат неканени гости, случайни хора, и т.н.Най -тайните бази не са под носа а на затънтени места.Командния център е под Шайенските планини не в центъра на Ню Йорк,Зона 51...,наскоро четох за някакъв супер, хипер забутан комлекс в Русия дето и Йети не ходи там.....интересно е кой и защо се е наврял там,очевидно не е плод на фантазия.
    Митак виж сега има стратегически центрове за всякакво отразяване на евентуални атаки и т.н. тежки действия но вече сме в 21 век а не в 80-те години на миналия ... в нашия век войната е интелектуална и чисто политическа - надпреварата във въоръжаването е константа и не се взима предвид така че ...

  14. #29
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by Boondock Saint View Post
    Митак за какво говориш ??? за химтрейлъри ... ебасимо
    Кога кондензационната диря се превърна в химтрейлър бе хора ??? и то над Търново ? ебасимо че и над Плевен ?

    ---------- Post added at 00:10 ---------- Previous post was at 00:07 ----------



    Митак виж сега има стратегически центрове за всякакво отразяване на евентуални атаки и т.н. тежки действия но вече сме в 21 век а не в 80-те години на миналия ... в нашия век войната е интелектуална и чисто политическа - надпреварата във въоръжаването е константа и не се взима предвид така че ...
    Ммм не е баш така, ако се разтърсиш ще видиш че конденз. дири са за прикритие.Спомни си войната във виетнам, как са обезлисили джунглите че да ловят виетнамците.Кое му е по-различното.И над Варна минават високолетящи самолети но чак такива плетеници няма, а и следите изчезват бързо някои даже края им гони самолета.
    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    Едното не пречи на другото - аз съм на джак, наздраве
    Очевидно е, че ние честваме всеки ден "деня на независимостта", щото от нас нищо не зависи. А и на мен ми е интересно да се поклавиатурим и на тази тема.


    Мислиш ли че можем да променим нещо?
    Аз не, аз и ти не, аз ти и целия форум не, нещата не стават за един ден.Че дното не пречи на другото е ясно не слагам общ знаменател.Пък и тези които ги интересува само пиенето не пишат по форуми.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #30
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Щото не ми е безразличнокакво се случва и ми е по интересно от пиенето.

    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    Мислиш ли че можем да променим нещо?

    Между другото подкрепям мнението на Митака! Хората, който не са подвластни на опиати - алкохол, наркотици, религия, малко или много запазват здравия си разум и именно, когато нещата не са им безразлични, са способни да прозрат факти, които за обикновеното пиянде/наркоман/сектант са непонятни. Тези единици личности винаги са били движещата сила на човечеството(ако приемем, че човешката еволюция е с праволинеен възход), това е чисто от идеологична гледна точка.
    Това, което си мисля, че има повече за дебатиране е мотивацията. Всяка постъпка има мотив - това е закон. Не мога да разбера, кой властимащ, би инвестирал огромни средства за манипулиране на масата посредством пръскане с хербециди (добре де, червени кръвни телца) над родна България. За мен, откровено казано, ние нямаме какво да дадем на света, че светът да си избие инвестицията от манипулацията.



    Quote Originally Posted by Boondock Saint View Post
    Митак за какво говориш ??? за химтрейлъри ... ебасимо
    Кога кондензационната диря се превърна в химтрейлър бе хора ??? и то над Търново ? ебасимо че и над Плевен ?[COLOR="Silver"]
    Оууу Светецът! На таз височина, представяш ли си какъв двигател ще е необходим за да генерира подобна кондензационна диря, то верно Ан 225 беше у Бургас, ама да е обикалял цялата страна...
    И отделно, след толкова дири, редно беше поня някой да щракне и самолета, който ги оставя.
    alfa romeo sprint 1984

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •