Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 84

Thread: Конспирации.

  1. #61
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Щом нямаш търпение, ще ти кажа за какво иде реч.
    Метални сфери от стоманено никелова сплав на възраст над 2млрд години, намерени в мина в ЮАР.Вътре в сферите има жълтеникаво поресто вещество което се разпада на прах при досега с въздуха когато срязали една две.Изложени са в музей.
    Фосил на човеки пръст с нокът и кост/вкаменен, не мумифициран/, с ясно различими фаланги при рентгеновв анализ - от времето на динозаврите.Музей
    Статуетки на динозаври, някои от които не са известни на науката други са открити/динозанвърските фосили/ след откриването на статуетките - 2-3000г преди Христа.Музей
    Камъни с изображения на динозаври и други дейности/за това преди време един си призна че ги е фалшифицирал, но не разбрах дали и "оригиналите" са фалшиви/.
    Интересно че има документални кадри от представянето им пред публика преди 40-50 години както и официални доказателства за датирането им по различни методи.Конспирацията е че нещо не ни се казва, с определена цел.Въпреки че относно статуетките на динозври от времето на фараоните/намерени се в Ю Америка/ съм скептичен понеже би трабвало да сме заринати с кости, /не с вкаменин фосили/ а такива "нови" кости не са намирани.Интересното е че някои статуетки изобразяват динозаврите като оптомено от човека.Човешки пръст не знам как може да се вкамени така че да излъжеш експерти и радиоизотопен анализ...а как е попаднал в тая времева зона незнам.За онези камъни от Перу с рисунките един официално си призна че ги е фалшифицирал/май зъболекар беше/, не разбрах само всичките ли са фалшиви или е намерил начин да ги фалшифицира.За Голямата стъпка в САЩ мистерията е разгадана, поне засега, брата на "голямата стъпка" призна и показа реквизита както и анализ на движенията на "голямата стъпка" и неговия брат са идентични.Но пък сферите са намерени на голяма дълбочина в еднородна скала...простот няма начин някой да растопи скалата да ги пръсне там и пак да истине че и въглеродния анализ да докара.И някои други неща дето не им е мястото в този времеви отрязък от историята на земята.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  2. #62
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Щом нямаш търпение, ще ти кажа за какво иде реч.
    Метални сфери от стоманено никелова сплав на възраст над 2млрд години, намерени в мина в ЮАР.Вътре в сферите има жълтеникаво поресто вещество което се разпада на прах при досега с въздуха когато срязали една две.Изложени са в музей.
    Фосил на човеки пръст с нокът и кост/вкаменен, не мумифициран/, с ясно различими фаланги при рентгеновв анализ - от времето на динозаврите.Музей
    Статуетки на динозаври, някои от които не са известни на науката други са открити/динозанвърските фосили/ след откриването на статуетките - 2-3000г преди Христа.Музей
    Камъни с изображения на динозаври и други дейности/за това преди време един си призна че ги е фалшифицирал, но не разбрах дали и "оригиналите" са фалшиви/.
    Интересно че има документални кадри от представянето им пред публика преди 40-50 години както и официални доказателства за датирането им по различни методи.Конспирацията е че нещо не ни се казва, с определена цел.Въпреки че относно статуетките на динозври от времето на фараоните/намерени се в Ю Америка/ съм скептичен понеже би трабвало да сме заринати с кости, /не с вкаменин фосили/ а такива "нови" кости не са намирани.Интересното е че някои статуетки изобразяват динозаврите като оптомено от човека.Човешки пръст не знам как може да се вкамени така че да излъжеш експерти и радиоизотопен анализ...а как е попаднал в тая времева зона незнам.За онези камъни от Перу с рисунките един официално си призна че ги е фалшифицирал/май зъболекар беше/, не разбрах само всичките ли са фалшиви или е намерил начин да ги фалшифицира.За Голямата стъпка в САЩ мистерията е разгадана, поне засега, брата на "голямата стъпка" призна и показа реквизита както и анализ на движенията на "голямата стъпка" и неговия брат са идентични.Но пък сферите са намерени на голяма дълбочина в еднородна скала...простот няма начин някой да растопи скалата да ги пръсне там и пак да истине че и въглеродния анализ да докара.И някои други неща дето не им е мястото в този времеви отрязък от историята на земята.
    Щом се интересуваш от такива неща, намери си "Забранената архиология" и се "забавлявай".
    Може да се поинтересуваш и от история на религиите.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #63
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Остай тая забранена история, говоря ти за неща за които са били обект на иследване на различни институти.Фон Деникен не ми е интересен.Той и подобните нему виждат извъземна намеса във всичко.Деникен така е забогатял, прегърнал идеята за извъземните.Тиража му е майката.
    Историята на религиите - да интерсно занимание.Само че никой не казва че в ръкописа открит от сестрите - Агнес Смит Луис и Маргарет Дънлоп Гибсън палимсетът наречен Синайско - сирийски кодекс евангелието на Матей след разпъването на Христос завършва с думите - "Това е краят".Няма възкръсване няма светлина и т.н.Вместо това дори и в съвремието се донажда.http://sanovnik.bg/n3-4403-Откриха_о...найския_кодекс .Все се откриват ръкописи на части от евангелието пръснати в различни части на света и някак си датират от едно и също време.Мисля че истината се знае но не е удобна на църквата.Освен това не се споменава и открития в нашето време камък/стела/ от 1 в пр.н.е. в който се прорукува нещо което страно съвпада с живота на Иисус.Дали пък Мария Магдалена не го е прочела и водила Исус по него...освен това е имало и друг "божи пратеник", конкуренция на Исус.И що търсят тамплиерски кръстове в Новия свят, нали Колумб го беше открил.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #64
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    В днешните комерсиални времена е много трудно да отсееш реалното от измамното.

    Като добавим към това и обстоятелството, че измамените обожават да бъдат лъгани, ето ти и перфектния бизнес план.

    Да припомням ли историята на Шпигел и дневниците на Хитлер?

    Какво остава за някакви си топчета.....

    А иначе това докторите са ненадминати мошеници.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #65
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Абе за Хитлер не знам....не съм ги чел....ма наскоро откриха един влак със нацистко злато.Може пък и кехлибарената стая да искочи от него, макар уж да доказаха че руснаците сами са я унищожили като някъв полеви командир побързал да се натегне обстрелвайки без заповед един замък....та после КГБ 40-50 години "търсело" кехлибарената стая...ебати филма чак сами са си повярвали че я търсят.Аз търся зрънцето истина за собствено удоволствие, просто проверавом възможноста да има нещо интересно, но пък и тогава искам официално доказателство.Е в някои случаи има официални становища и като взема пред вид чса намесени имена на известни университети и лаборатории и личности но се надявам че не са се набутали в евтини синзации.Обаче пак остава едно съмнение, та искам лично логически да стигна до извода това е измама това е истина.Освен ако Путин заяви че извънземни има на друго не вярвам на 100%
    Last edited by dimitar_vd62; 22-09-2015 at 20:28.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  6. #66
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Ма те май още нищо конкретно не са намерили покрай тоя влак. Чух, че засега само военни охраняват мястото от иманярите.

    А като се заговорихме по въпроса.....

    Някога Жуков бил прочут с плячкосването на всякакви ценности по пътя до Берлин. Накрая нещата стигнали до ушите на Сталин и когато направили проверка във вилата му, установили, че само изтривалката пред входната врата била родно производство.
    Last edited by ecotronic; 22-09-2015 at 20:31.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #67
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Абе те добре че са ги плячкосали ми не като тия от ИД да ги взривяват.
    Ако си се интересувал имаше едно "самолетче" дървено открито ведна пирамида с отчупен опашен стабилизатор...твърдяха че е стилизиран модел на птица.Е от НАСА направили изчисления направили и модел със счупения стабилизатор и се оказало че лети и то не лошо.http://www.tribak2007.com/mystery/Pi...eti/planer.jpg
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  8. #68
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Остай тая забранена история, говоря ти за неща за които са били обект на иследване на различни институти.Фон Деникен не ми е интересен.Той и подобните нему виждат извъземна намеса във всичко.Деникен така е забогатял, прегърнал идеята за извъземните.Тиража му е майката.
    Историята на религиите - да интерсно занимание.Само че никой не казва че в ръкописа открит от сестрите - Агнес Смит Луис и Маргарет Дънлоп Гибсън палимсетът наречен Синайско - сирийски кодекс евангелието на Матей след разпъването на Христос завършва с думите - "Това е краят".Няма възкръсване няма светлина и т.н.Вместо това дори и в съвремието се донажда.http://sanovnik.bg/n3-4403-Откриха_о...найския_кодекс .Все се откриват ръкописи на части от евангелието пръснати в различни части на света и някак си датират от едно и също време.Мисля че истината се знае но не е удобна на църквата.Освен това не се споменава и открития в нашето време камък/стела/ от 1 в пр.н.е. в който се прорукува нещо което страно съвпада с живота на Иисус.Дали пък Мария Магдалена не го е прочела и водила Исус по него...освен това е имало и друг "божи пратеник", конкуренция на Исус.И що търсят тамплиерски кръстове в Новия свят, нали Колумб го беше открил.
    Не история, а археология.


    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    В днешните комерсиални времена е много трудно да отсееш реалното от измамното.

    Като добавим към това и обстоятелството, че измамените обожават да бъдат лъгани, ето ти и перфектния бизнес план.

    Да припомням ли историята на Шпигел и дневниците на Хитлер?

    Какво остава за някакви си топчета.....

    А иначе това докторите са ненадминати мошеници.
    Нещо кошмари с доктори ли имаш
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  9. #69
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Не бе Митак, онзи с перуанските камънаци не е бил зъболекар а рентгенолог.



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  10. #70
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не бе Митак, онзи с перуанските камънаци не е бил зъболекар а рентгенолог.

    Ша свалиш картите накрая
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  11. #71
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    На печелившите честито - http://www.fas.org/sgp/congress/2001/hr2977.html последната 7 част точка В.

    Пичове....над Русия що няма химтрейли.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #72
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    На печелившите честито - http://www.fas.org/sgp/congress/2001/hr2977.html последната 7 част точка В.

    Пичове....над Русия що няма химтрейли.
    По същата причина, по която ще изчезнат и над Сирия
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  13. #73
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  14. #74
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Докторе, имам едно кръстче с разпнат Исус от 9-11 век, със парче от синджирче - бронзово.Всяка брънка на синджирчето е свита от тел с диаметър 0,5 мм.Двата края на халкичките са разпробити и занитени. Същите кръстчета ги има във археологическите музии във Варна и Кърджали или Казанлък/не помня в кой от двата града ги гледах лятото/ само че без синджирчета.Със всичките ми лупи, машинки и свредла за мене е трудно да пробия в 1,2мм тел отвор 0,7.Исках да правя едни стълбички за корабите ама се отказах.Не че не е възможно обаче ми трябва придпособление с предварително направени дупки за водачи.Ма ми кажи как преди повече от 1000 години са го правили.Древните не са за подценяване.Утре може да направя снимки ако се сетя.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  15. #75
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Докторе, имам едно кръстче с разпнат Исус от 9-11 век, със парче от синджирче - бронзово.Всяка брънка на синджирчето е свита от тел с диаметър 0,5 мм.Двата края на халкичките са разпробити и занитени. Същите кръстчета ги има във археологическите музии във Варна и Кърджали или Казанлък/не помня в кой от двата града ги гледах лятото/ само че без синджирчета.Със всичките ми лупи, машинки и свредла за мене е трудно да пробия в 1,2мм тел отвор 0,7.Исках да правя едни стълбички за корабите ама се отказах.Не че не е възможно обаче ми трябва придпособление с предварително направени дупки за водачи.Ма ми кажи как преди повече от 1000 години са го правили.Древните не са за подценяване.Утре може да направя снимки ако се сетя.
    Кой е казал, че "древните" са за подценяване. По-скоро ние сме за съжаление в напъните си да твърдим, че сме "черешката на тортата".
    Според някои данни живеем в края на "петото време". Какво ли ще рече това?
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •