Results 1 to 9 of 9

Thread: Наем на Алфа 159/Brera/Spider

  1. #1

    Default Наем на Алфа 159/Brera/Spider

    Здравейте,

    Извинявайте за "намесата" ми във форума ви, просто не виждам към кой друг да се обърна. Така да се каже, сте последната ми надежда.

    Искам да наема (сравнително) нова, хубава спортна Алфа (или поне такава с добри характеристики и възможност за висока скорост), но това се оказа практически невъзможно в България.
    Пробвах с Avis, както и няколко частни фирми, но всички казаха, че нямат Алфа Ромео под наем. Ауто Италия предлагат само тест драйв, а той е твърде кратък и с допълнителен шофьор.

    Ако имате някакви идеи дали има възможност да наема колата отнякъде ще съм ви много благодарна! Принципно, денят, за който я искам е 5ти Април, но това подлежи на договорка. Ако някой реши да даде личния си автомобил нека има предвид, че, разбира се, предлагам заплащане, което да е съизмеримо с това, което бих дала за наемане (горивото отделно). Предполагам е възможно при нотариус да се оформи някакъв договор, за да е сигурен притежателя на колата, че няма да ѝ се случи нищо лошо .

    Наистина ще съм благодарна ако някой ми отговори, дори с малък съвет. Можете да ми пишете на поща - curie_cat@abv.bg

    Хубав ден,
    Кристина

  2. #2
    Старши алфист pesho_kj's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    646

    Default

    А целта на наема е? Бал, сватба, тест драйв или нещо друго?
    Alfa 159 2,4 JTDm Q4
    ex Alfa 156 2,4 JTD 20V
    ex Alfa 156 1,9 JTD
    ex Alfa 75 1,8

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by pesho_kj View Post
    А целта на наема е? Бал, сватба, тест драйв или нещо друго?
    "спортна Алфа (или поне такава с добри характеристики и възможност за висока скорост)"

    Чак пък за сватба



  4. #4
    Старши алфист pesho_kj's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    646

    Default

    Знам ли? Може да взимат булката от Варна а Сватбата да е във Видин
    Alfa 159 2,4 JTDm Q4
    ex Alfa 156 2,4 JTD 20V
    ex Alfa 156 1,9 JTD
    ex Alfa 75 1,8

  5. #5

    Default

    Целта е разходка, основно. Имам приятел, който е голям почитател на Алфа Ромео - скоро има рожден ден и ми се стори готина идея да му наемем Алфа за един ден, да покара и да се накефи. Не е ръчкач, по-скоро ще е като нормален тест драйв - да побръмчим половин ден и да се прибираме. Пък знам ли, може да се зариби и да си купи Алфа после
    Принципно съм в София, това забравих да спомена. Ама това не би ме спряло да взема колата от другаде (от Русе може би ще е малко по-трудно, ама пак съм навита )

  6. #6
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Колите не са бързи, но и не ви и трябват такива.
    Ето една 159 под наем:
    http://www.md-rent.com/alfa_159_bg.htm
    Още една:
    http://6821.bg.all.biz/kola-pod-naem...-159-19-s10298

    И още една:
    http://krisway.krisgroup.bg/bg/index/booking/1/87

    Идеални са за да усетите колата и да се порадвате на едно приятно пътуване.

    Но не бързайте, сега ще дойдат едни дето ще ви кажат, че Алфите са много зле и по-добре да се повозите на някое бмв.


    Хубав ден!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  7. #7

    Default

    Благодаря много за линковете .

    Уви, аз поизръшках Google и понеже попаднах на същите линкове, пробвах и трите фирми в изминалите седмици - две от тях не работят изобщо (МД и Крисуей), а Авис вече не предлагат Алфа. Това го казвам само като обща информация, не нещо да се оплаквам.
    Все пак, много мерси за помощта. Ако нещо друго се сетите - все още съм отворена за предложения .

  8. #8
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 12:21. Reason: извън темата

  9. #9

    Default

    Хех, благодаря. Да, в крайна сметка е важно отношението .
    Приятен уикенд на всички!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •