Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 136 to 150 of 168

Thread: Алфа Ромео трак дей

  1. #136
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Хихи,много кръстници станахте,вярно.
    Абе аз че ще дойда е сигурно,не е сигурно само че ще карам,щото не ми остана време да си сменя дисковете,а пък те малко са за смяна.Така,че ГТ-истите ще решаваме на място.
    П,С. Ванка,тръгваме в 7.00ч от Търново.
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  2. #137
    Bolen alfist Majed_146's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Горна Оряховица / Ботевград
    Age
    42
    Posts
    412

    Smile

    Вярно, че беше Анастас Насе Извинявай забравих

    Alfa 146 1.6 TS ---> 2.0 TS Remapped by Oem
    FIAT TIPO 1.6 DOHC

  3. #138
    Младши алфист
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sofia
    Posts
    13

    Default

    Здравейте колеги!
    Това ще ми е първо посещение на събитие на марката и се чудех дали от София няма да тръгне някаква групичка? Ако да, в колко и от къде?
    Поздрави!
    Alfa Romeo 159SW 2.4Jtdm 210hp

  4. #139
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by wrc View Post
    Хихи,много кръстници станахте,вярно.
    Абе аз че ще дойда е сигурно,не е сигурно само че ще карам,щото не ми остана време да си сменя дисковете,а пък те малко са за смяна.Така,че ГТ-истите ще решаваме на място.
    П,С. Ванка,тръгваме в 7.00ч от Търново.

    Тъкмо няма да се притесняваш, че ще си претоплиш новите дискове
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  5. #140

    Default

    На Йордан бабите са готови да засрамят новите поколения. Утре ще браним Зли дол

    Click image for larger version. 

Name:	11295749_10204275636074378_3958281975557054300_n.jpg 
Views:	115 
Size:	65.7 KB 
ID:	145596

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #141
    Болен алфист The_Game's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    35
    Posts
    1,041

    Default

    ЛЕЛЕЕЕ, вярно ли ще видя чак сега за трак дея. УЖАС.
    Успех утре и добри времена, много ми се кара.
    Имах 2 завоя които не взимах както трябва миналия път и исках да пробвам да си подобря времето но ще е следващия път.

    Каква ще е конфигурацията ? Късата или дългата ?
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Alfa Romeo 155 1.8TS 8V -SOLD

  7. #142
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Аз лично си изкарах добре - хубаво беше да се видя с познати и приятели, колкото и малко да останахме по дяволите...
    Поснимах си порядъчно, и за сега ви пускам само клипа с класиките, че другия е доста по-обемист.
    Надявам се да ви хареса - благодаря на всички участници и на организаторите!!!

    Alfa Romeo classics at the 2015 Trackday

    P.S. не съм спец по видеото, та моля да ме извините за аматьорското изпълнение!

    P.S.2 - ето го и целия клип от деня, поне докато бях на пистата :

    Alfa Romeo TrackDay - Bulgaria, 31.05.2015
    Last edited by Alfa User; 31-05-2015 at 20:52.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  8. #143

    Default

    Хубаво беше, и аз съм доволен! Догодина пак да ни поканите ладите Всъщност чух, че септември може пак да се организират нещата

  9. #144

    Default

    Благодаря за гостоприемството.....Евала за Организацията

  10. #145
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Значи и аз съм много доволен от Въпросното мероприятие, изкарах си идеално. Видях се с много приятели, подавах газ, даже колата не се счупи. Много ми хареса Трак Дей-а, беше весело, браво на Цвети, на Цецо и всички останали замесени в организацията на събитието.

    И браво на всички, които излязоха на пистата. Без значение, кой какво време е дал, важното е да има каф и адреналин. Поне за мен имаше, предостатъчно.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  11. #146
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    829

    Default

    Много интересен и пълен с емоции ден.

    Първо ще започна с благодарности.
    Благодаря на всички присъстващи, на всички участници, на всички пасажери и на всички гледащи.
    Получи се един страхотен ден. Приятен, защото се видяхме с приятели. Пълен с адреналин защото карахме и се борехме с разни къде малки, къде големи технически проблеми, но все пак бяхме на пистата, не се отказахме и си помагахме.

    БЛАГОДАРЯ МНОГО на всички хора които бутаха колата ни преди всяка сесия в която трябваше да караме. Стартера ни реши да изпита волята ми, ама резултата е ПОБЕДА за сговорната дружина бутащи.

    БЛАГОДАРЯ на екипа на Спринт ауто /Радо и Леандро/, които сменяха разни неща по колата един ден преди трак дей и бяха готови да не спят до късни часове, само и само аз и моя Ради да караме. ПОКЛОН пред вас момчета.

    БЛАГОДАРЯ на Гиги, Тони, Радо, Леандро, Емил, Фиоре и още едно момче което не знам как се казва, за това че всички 6 коли спряха на сред пътя и ни помогнаха за да можем да се приберем на собствен ход. ГОЛЕМИ сте. Този момент ме накара да се замисля, колко уникално готини и свестни хора познавам. БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СТАРАНИЕТО И ПОМОЩА.

    БЛАГОДАРЯ на Нено - той си знае защо
    Дано да не изпусна някой и да съм благодарила на всички.

    Ей, голяма банда диваци сме , ей!!!

    Денят е такъв какъвто ние си го направим. Много хора имаха проблеми, всеки се бореше с него и никой не загуби доброто си настроение. ЕВАЛА!!!

    За карането доволна съм от себе си и от колата, все пак си имам купа Хахаха. Още по-доволна съм от мъжа си Ради - той е моята гордост.

    Следващия път повече.

    БРАВО на първенците, Феро, Нено, Бобо, Радо. Евала момци добри сте!!!! Дай боже някой ден и аз като вас!!! Хахахаха
    P.S. Утре ще кача и резултатите на всички.
    След дългия и продължителен преход по прибирането ни през села и баланки, нямам сили
    Last edited by tsvety; 31-05-2015 at 23:41.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  12. #147
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Малко избързвам със снимките - не съм ги пипал изобщо, но няма и да имам време в близките седмици, така че споделям каквото мога и каквото имам.
    Извинявам се предварително за качеството, но мисля че е по-добре все пак да ги видите сега, отколкото да чакате месец ... поне

    ENJOY - и благодаря за хубавото изкарване!!!

    P.S. Една закачка да споделя :

    Last edited by Alfa User; 01-06-2015 at 00:20.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #148
    Старши алфист alfista 96's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Пловдив, Кичука
    Posts
    569

    Default

    Благодаря на организаторите.Справихте се чудесно.Като за първо каране /само една сесия/ съм доволен.Е сполетя ме дребен проблем като чупен мотор , но това го очаквах та не се изненадах.Лошо за малкия че се беше надъхал да кара ,но другия път.По -големия проблем беше ,че имаше опасност да връщаме бира и пържоли та там се представихме на ниво Абе с две думи-БЕШЕ СТРАХОТНОИ специални благодарности към Валентин Герчев и Румен Любенов за оказаното съдействие при прибирането на колата до бокса/Пловдив/
    Last edited by alfista 96; 01-06-2015 at 19:00.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD , 156 SW 2.4 JTD ,156 SW 1.9 JTD , 156 SW 1.9 JTD Q4 ,147 1.9 JTD

  14. #149
    започва да се пристрастява godtas's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    sofia
    Posts
    90

    Default

    идвам за първи но не и за последен много ми хареса и въпреки че карах една сесия се чуствам много доволен благодаря на организаторите и на всички които уважиха марката алфа ромео

  15. #150
    Alfa Amore boris037's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Dark side of the moon
    Posts
    246

    Default

    И няколко снимки от мен:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC_0001.jpg   DSC_0002.jpg   DSC_0003.jpg   DSC_0004.jpg   DSC_0005.jpg  

    DSC_0006.jpg   DSC_0007.jpg   DSC_1260.jpg   DSC_1261.jpg   DSC_1262.jpg  

    DSC_1263.jpg  
    alfa romeo sprint 1984

Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •