Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Тампони двигател,кой е ляв и десен от снимка

  1. #16
    Кърмит avvasilev's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Разград
    Age
    48
    Posts
    144

    Default

    Quote Originally Posted by Marchoni View Post
    Със сигурност не от евро07, че взех от там задния и сега се чудя кога да отида да ги зацеля с него. С стария си беше мн по-добре. Нов, евтин равно на големи вибрации.
    И защо си купи китайски? Защо не взе Кортеко или Хътчинсън ... Бахти, все търговците ви виновни!

  2. #17
    Запален алфист Marchoni's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Варна
    Age
    42
    Posts
    228

    Default

    Quote Originally Posted by avvasilev View Post
    И защо си купи китайски? Защо не взе Кортеко или Хътчинсън ... Бахти, все търговците ви виновни!
    Търговците са ми виновни защото това ми предложиха. Ако знаех че не стават нямаше да ги взема. Затова пиша от каде да не се вземат за да не се набутва и друг. Ако знаех че споменатите от теб марки са добри, щях да търся тях.
    156 2.4 jtd 150hp.+++

  3. #18
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Marchoni View Post
    Търговците са ми виновни защото това ми предложиха. Ако знаех че не стават нямаше да ги взема. Затова пиша от каде да не се вземат за да не се набутва и друг. Ако знаех че споменатите от теб марки са добри, щях да търся тях.
    И пак не са ти виновни те.
    Всеки ще ти продаде каквото има и може да ти предложи. Важното е да знаеш къде да отидеш.
    За това първо се интересуваш и питаш, а след това купуваш, за да събереш повече мнения.
    Може би само в Ауто Италия не биха те "излъгали" спрямо твоя критерий за това.
    Но в крайна сметка каквото и да купиш не оригинално, винаги ще си в тази позиция и винаги ще обвиняваш магазина.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  4. #19
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    За някои коли Хътчинсон произвеждат читави тампони, за други - не

  5. #20
    Запален алфист ivaka89's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    399

    Default

    Проблема с вибрациите идва от тампона (кокала) Сменял съм го и на бравото и на 146 жтд и все едно заварявам мотора към купето. Сега същия тампон ми е скъсан и на 156 и не съм сигурен какъв искам да сложа. Ако някой го е сменял с някакъв който не прави тази мизерия нека сподели от къде го е взел и каква е била цената. От ахм също съм го взимал и там е същата работа.

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    София Слатина
    Posts
    296

    Default .

    А може ли от предал се тампон да е по трудно вкючването на първа и втора.Сменях дясна полуоска и започна трудно да включва първа,сега имам и лека вибрация и втора влиза малко трудно.На изгасен двигател е същото

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •