Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: Окачване предница!

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    221

    Default

    Quote Originally Posted by just_marto View Post
    Да внеса светлина върху питането/проблема, който имам. Става дума за преден ляв горен носач. Казаха ми, че той има 2 предни и 2 задни тампона. А може и да е било за долният носач, на него да са по два предни и два задни, не съм сигурен точно, но главно ме интересува размера. В amx-auto.com има по 2 размера и не мога да разбера, кой размер е за мен. Най-вероятно ще трябва да се свалят старите и по тях да се поръчат новите, ако ще се сменяват само тампоните.
    Предните горни носачи са само един размер и имат по два еднакви тампона с втулки, ако на носача му е здрав шарнира, купуваш 2 хубави тампона, гресираш със силиконова грес преди монтажа тампоните и се монтира. Ако шарнира е разбит си купуваш направо нов носач - преди монтажа пак се проверява дали са му гресирани тампоните. Това е най-общо. Има писано доста из форума, ползвай търсачката и ще се ориентираш.
    Alfa 156 2,4 JTD '99


  2. #17
    Кърмит avvasilev's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Разград
    Age
    48
    Posts
    144

    Default

    С различни размери са само тампоните на долния носач! Предните са 19-20, а задните- 20-21. Моят съвет е да смениш и тампона на вилицата ... Вземи си тампони и от двата размера и се договори с търговеца да върнеш излишните ... Най-чистата работа!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •