Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Пропоръчайте ново авто-сд

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    това е Vintage модел , няма го никъде и Накамичи отдавна не произвеждат сд, характеристиките му са като на нисък клас плеър - динамика 100 дб и изкривяване 0.003 е смешна работа , но за авто сд бива.
    Баце, виждам голям си разбирач. А 24 битов ЦАП говори ли ти нещо? Моделът не е винтидж, защото е 700II, а не чиста 700. Моля те, не се изказвай неподготвен.
    Former Alfa owner.

  2. #17
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    авто сд въобще не са ми интерес , 20 про-битов DAC слушам само ако ти говори нещо , но говорим за домашно аудио, за тези които четат темата , но не са специалисти само пояснявам, че 20 битови са само HI FI моделите на топ фирмите / там не влизат Сони , Техникс и подобни /, със сигурност има хора с по-добри уредби от мен , но толкова са ми финансовите възможности, иначе всички знаем кое е най-хубавото
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    това е Vintage модел , няма го никъде и Накамичи отдавна не произвеждат сд, характеристиките му са като на нисък клас плеър - динамика 100 дб и изкривяване 0.003 е смешна работа , но за авто сд бива.
    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    авто сд въобще не са ми интерес , 20 про-битов DAC слушам само ако ти говори нещо , но говорим за домашно аудио, за тези които четат темата , но не са специалисти само пояснявам, че 20 битови са само HI FI моделите на топ фирмите / там не влизат Сони , Техникс и подобни /, със сигурност има хора с по-добри уредби от мен , но толкова са ми финансовите възможности, иначе всички знаем кое е най-хубавото
    Да човек, 20-битов ЦАП ми говори много неща, както и теоремата на Котелников за дискретизиране на аналогов сигнал по време и по ниво, все пак съм завършил Електроника. Но все пак колкото и битов да ти е ЦАП-а всичко си зависи от предусилвател, крайно стъпало и колоните, но най-вече от това музиката как е била кодирана (много хора си купуват ултрамодерни гайди и слушат МР3-ки с бит рейт 192 kbps и после псуват какво дърво са си купили).
    Last edited by dansguardian; 17-04-2015 at 15:14.
    Former Alfa owner.

  4. #19
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    никой не ти се подиграва , обясних ти , че за добрия звук за авто сд най-голямо значение има усилвателя и колоните, каквото и сд да сложиш - все тая, има сд съвместими с мултиволана по 200 лв , вземаш едно такова и си цар.
    Въобще не си в час
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  5. #20
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Остави го да си вярва, не му разваляй кеф-а.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •