Results 1 to 12 of 12

Thread: Алфа 156 jtd 105 коня тресе при палене

  1. #1
    [URL=http://dobavi.info/c НЯМА БИРА's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    София
    Posts
    4

    Default Алфа 156 jtd 105 коня тресе при палене

    Здравейте колеги! Аз съм нов във форума и отскоро мога да се похваля с алфа 156. Та откакто я взех тресе при палене и при потегляне без газ. Казаха ми че може да са тампони на мотара или демпферен маховик. Един видински майстор ми я прегледа и според него проблемът не е от тях. Моля ви ако някой е имал подобен проблем да ми помогне! Също така искам да питам дали диагностика би открила проблема и къде да я направя? Благодаря предварително!

  2. #2
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by НЯМА БИРА View Post
    Здравейте колеги! Аз съм нов във форума и отскоро мога да се похваля с алфа 156. Та откакто я взех тресе при палене и при потегляне без газ. Казаха ми че може да са тампони на мотара или демпферен маховик. Един видински майстор ми я прегледа и според него проблемът не е от тях. Моля ви ако някой е имал подобен проблем да ми помогне! Също така искам да питам дали диагностика би открила проблема и къде да я направя? Благодаря предварително!
    Ако си от Видин иди при един майстор намира се срещу бившото ДМЗ някъде от дясната страна по пътя там има много халета питай.Казва се Александър
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  3. #3
    [URL=http://dobavi.info/c НЯМА БИРА's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    София
    Posts
    4

    Default

    От Видин съм обаче живея в София. Иска ми се да ида при кадърни майстори, защото ми писнало от разбирачи от всичко

  4. #4
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Smile

    Quote Originally Posted by НЯМА БИРА View Post
    От Видин съм обаче живея в София. Иска ми се да ида при кадърни майстори, защото ми писнало от разбирачи от всичко
    Този специално разбира от Алфи.На мен ми го препоръча човек който си прави неговата Алфа там при тоя.Отиваш говориш и преценяваш.Иначе за София не знам.И още нещо аз когато съм карал моята на сервиз винаги уговарям така нещата,че до като се прави или сменя нещо да съм там да гледам.Никога не си оставям колата в сервиз и да ме няма.
    Чудя се ако ми се наложи някакъв ремонт който отнема повече от един ден какво ще правя
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  5. #5

    Default

    Прегледай техническия раздел за сервизи в София.
    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=26



  6. #6
    [URL=http://dobavi.info/c НЯМА БИРА's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    София
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Този специално разбира от Алфи.На мен ми го препоръча човек който си прави неговата Алфа там при тоя.Отиваш говориш и преценяваш.Иначе за София не знам.И още нещо аз когато съм карал моята на сервиз винаги уговарям така нещата,че до като се прави или сменя нещо да съм там да гледам.Никога не си оставям колата в сервиз и да ме няма.
    Чудя се ако ми се наложи някакъв ремонт който отнема повече от един ден какво ще правя
    И аз съм същия и вече съм се разчоравоал доста пъти от "майстори".

    ---------- Post added at 15:38 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Прегледай техническия раздел за сервизи в София.
    http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=26
    И преди съм чувал за Вантотрейд, мисля, като гледам мненията са доста добри и мисля там да ида

  7. #7
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by НЯМА БИРА View Post

    И преди съм чувал за Вантотрейд, мисля, като гледам мненията са доста добри и мисля там да ида


    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by НЯМА БИРА View Post
    И преди съм чувал за Вантотрейд, мисля, като гледам мненията са доста добри и мисля там да ида
    Искрено се надявам че се шегуваш. Гледайки мненията по-добре не се доближавай на по-малко от 3 преки от там.



  9. #9
    [URL=http://dobavi.info/c НЯМА БИРА's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    София
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Искрено се надявам че се шегуваш. Гледайки мненията по-добре не се доближавай на по-малко от 3 преки от там.
    Явно не чета добре.... тогава какво остана? Ауто Италия ли?

  10. #10
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Ванто Трейд бягай на далече.
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by НЯМА БИРА View Post
    Явно не чета добре.... тогава какво остана? Ауто Италия ли?
    Някой друг от форумните сервизи. В Ауто Италия е много вероятно да те одерат финансово.



  12. #12
    Refuse to lose Zaxx's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    София/Пазарджик
    Age
    36
    Posts
    118

    Default

    Quote Originally Posted by НЯМА БИРА View Post
    Явно не чета добре.... тогава какво остана? Ауто Италия ли?
    Аз препоръчвам Екстрийм Сервиз в София на Бобо. Само там ми оправиха колата след като смених 3-ма "майстори".
    "Алфа Ромео е като Анджелина Джоли - всички сме чували, че е луда и яде лепило, но никой няма да й откаже, нали?"
    Аlfa Romeo 156 1.6TS 2000г / 147 1.9JTDm 2006г

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •