Results 1 to 5 of 5

Thread: Не иска да пали

  1. #1
    Младши алфист pino77's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Elin Pelin
    Posts
    22

    Post Не иска да пали

    днес както си вървеше моята колица и ми отказа.Проблема е че като реших да тръгвам на работа и като дам на контакт не върти старера.Възможно ли е да е свършил еи така или има проблем в друго.Моля ВИ колеги за съвет и откъде да започна да търся проблема т.е. да ме улесните.Благодаря Ви
    Алфа ромео 155 1.7TS

  2. #2
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Има ли някакъв ток изобщо? Като дадеш на контакт светват ли лампите по таблото? Ако не светват, значи нямаш никакъв ток, което те насочва към акумулатора. Но дори и да светват, може да няма достатъчно ток да завърти. Като за начало премери си волтажа

  3. #3
    Младши алфист pino77's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Elin Pelin
    Posts
    22

    Default ...

    ток има всико си свети по таблото,но и да уточня че при опита ми да запаля се чу нещо като гръм в гърнето и след това не иска стартера да завърти,ако е тои може ли да го сваля сам или трябва сервиз
    Алфа ромео 155 1.7TS

  4. #4
    започва да се пристрастява ivangenchev's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    gabrovo
    Posts
    70

    Default

    Най вероятно са ти свършили четките на стартера, преди година и аз минах по същия път. Както всичко е наред и изведнъж няма никой. Като разглобих стартера от три четки беше останал само на една и тя беше свършила.
    Alfa Romeo 155 1,8 T.S. 8V, Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 10V

  5. #5
    Младши алфист pino77's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Elin Pelin
    Posts
    22

    Default ...

    Благодаря ви колеги,след като проверих всичко днес се оказаха четките-смених ги и отново вече седвижи,благодарност на ivangenchev
    Алфа ромео 155 1.7TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •