Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 68 of 68

Thread: Има ли интерес към Alfa Romeo 155 4x4

  1. #61
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by Dimicha View Post
    Може да си прав, колега, но като искаш кола без удар, с перфектен външен вид и пълна сервизна история, отиди и за тия 5500+още толкова за ремонт на Q4-ката си купи една нова Дачия и всичко ще е ок. Не съм адвокат на момичето, но все пак това е кола на 20++ години. Как би могла да е перфектна. Това за 1000-та CHF е несериозно, целия раздел изпада в транс при изписването на "155 Q4", като се появи една и почнахте да я оплювате. Значи или Q4-ката не е толкова ценна или парите са по-ценни за алфистите. Или искаме да й смъкнем цената, да й ударим една боя и да я пуснем след 6м за 10 к евро в Европа. Сори, ако само съм налял масло в огъня, но това ми е мнението.
    Ами не виждам кое му е несериозното, колата струваше точно толкова. Ако исках пластмасов съвременен боклук, нямаше да карам почти 20 годишна кола, в която са вложени доста повече средства от покупната цена на една нова дачия, така че нека да не си даваме акъл кой какво да кара. Никъде не виждам някой да напада колежка, просто изразявам мнение за колата. След като минах веднъж по този път, вече бих предпочел запазен екземпляр в оригинално състояние, вместо да хабиш нерви и време за реставриране на някой гроб. Най-малкото колата в оригинално състояние, след време ще има по-висока стойност. Въпрос на личен избор.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  2. #62
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Ебати споровете за един 25 годишен туч 'да ме извинява автора на темата' но това е лично мнение...нито мотора е некъв супер мощен 'може да е бил за времето си' нито 4x4 е неква иновация....
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  3. #63
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    За мене през онези години,поне имаше 155-ци със истински АЛФА РОМЕО МОТОРИ,тоя е същия ,като на Дедра...

    ---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Вижте за колко пари можеш да си купиш такава кола и какво се продава на нашия пазар.

    Тая кола е за хора, които знаят какво купуват, искат точно такава кола и имат пари.

    В тоя форум едва ли има такива.

    Познавам един и той изръси петцифрена сума в лева за да си вкара такава кола от Европа, ама и на него му е през шперца за тоя форум .

    Ей, и това ми бил 155 раздела... легенди, а, у, ама кисело е гроздето...

    Лично аз съжалявам, че в момента нямам 5500 лева за тая кола защото мисля, че си заслужава ако двигателя работи добре и няма шумове от задвижването (другото струва жълти стотинки).

    П.П. Аз бих посъветвал колежката да боядисат колата, да постегнат окачването и да я пускат на 5000 евра в чужбина и хич да не се занимават с БГ алфаджии. За тая кола има пазар на запад!
    Ако мотора работел добре...окачването...ми ,ако има коризелиум-ръждавица-тва бяз значение ли е...на запад!

  4. #64
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Quote Originally Posted by ivopifeca View Post
    Mи то си е фиат,дедра,па и не виждам кое е ценното в тоя модел...

    ---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:03 ----------

    Нека я пуснат в Европа точно тази...нека си вземат големите евра.

    ---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 18:04 ----------

    Ще кажеш,че мотора на модела е на Алфа ли?
    Колега, поправи ме ако греша, но е по-точно да се каже, че е Ланча Делта Интеграле, отколкото, че е Дедра. И извинявайте, но това е раздел 155. Тая 155-ца е топ модификацията на модела 155. И вие казвате, че не виждате нищо ценно. Значи в такъв случай не виждате нищо ценно и във вашите 155-ци. Ми тогава какво правите тука?

  5. #65

    Default

    За нас алфата не е никакъв 25 годишен таралясник, извинявайте, ако не харчеше толкова никога не бихме я продали! Да, на снимките колата е преди мивка, защото бързах да я снимам! Попитах в този форум само и единствено , защото мъжа ми каза да я продам на човек, който ще се се грижи за нея с идеята какво притежава! Лека вечер на всички!

  6. #66
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Каква масова паника настана, че някой евентуално ще вземе 5500 лв... Дано няма самоубийства или домашно насилие, ако настина се продаде за толкова колата.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  7. #67
    Старши алфист XaBu4ko's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Бургас / София ( Младост )
    Age
    34
    Posts
    527

    Default

    Дае , чета и се смея искрено

    И аз съжалявам , че нямам 5500 да я взема.

    И не знам кой и за какво спори .... специално , топ модификация , а .... у .... , ама аз имах 155 и ме е яд че я продадох. и съм си казал , че някой ден пак ще си взема , ей така да си я направя лаченка за мой кеф
    Alfa Romeo 155 1.8 8v '95 - Ex ... Alfa Romeo 156 2.0 TS '99 - Ex ...
    Alfa Romeo 156 SW Facelift 2.4 JTD M-JET 20v '04 +++
    Alfa Romeo GTV Phase 1 2.0 20v Тurbo '95 + Още едно 2.0 ТС ....

  8. #68
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Темата тръгна в грешната посока и затова я заключвам! Предлагам на автора й да си пусне такава в раздел "Продава" и да пише на кирилица
    Успех в продажбата!
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •