Results 1 to 7 of 7

Thread: Пак лампичката за инжекциона??

  1. #1

    Default Пак лампичката за инжекциона??

    Здравейте приятели,

    Може ли някой да ми каже какво означава при дизелите тази ланпичка за инжекциона? Както си карах 156-тицата от Благоевград насам (накъм София), и някъде преди Дупница светна тази ланпичка, и не угасна изобщо. Какво иска да каже че се е преебало, дюзите ли, какво ли, и трябва ли да я карам на сервиз за диягностика незабавно, моля ако някой е имал подобен проблем, да сподели от какво може да се е запалила тази ланпичка.

    Благодаря ви!!!
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Известна още и като кочина, кокошарник, ама като я изпера на автомифката........

  2. #2
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Колега,на първа страница на раздела(за 156) най-доло я има същата тая тема.Не се засягай,но няма нужда 20 теми за едно и също .Най-добре върви направо на диагностика.Успех.
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  3. #3

    Default

    Да, видех я същата тема, обаче у колегата е бензинов двигателя, май трябваше да напиша в заглавието че е дизел както и да е, направо си е за диагностика, ламда ли е, турбото ли е, каквото и да е, пак ще ме оскубат за оправка.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Известна още и като кочина, кокошарник, ама като я изпера на автомифката........

  4. #4
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Не е тя,още по-надоло има за 2,4 JTD
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  5. #5

    Default

    Да, верно има, извинявайте,

    Мерси много!
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Известна още и като кочина, кокошарник, ама като я изпера на автомифката........

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Avstria
    Posts
    165

    Default

    колега след като ра3береш какво е било 6те споделиш ли 3ащото и мен ме интересува то3и проблем?
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD juni 00

  7. #7

    Default

    Разбира се колега, забелязал съм че тъкмо това е една от слабите точки на алфата. Много се оплакват тъкмо от този проглем, но не винаги става дума за едно и също. Все нещо ламда сонда, дебитомер, се там са проблемите. И на мен ми е много интересно какво е точно. В книгата пише като светне този индикатор, веднага се обърнете към оторизиран сервиз за алфа ромео.
    Ей сега ще се обада на бобо да видим кога ще я диагностицираме.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Известна още и като кочина, кокошарник, ама като я изпера на автомифката........

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •