Quote Originally Posted by Alfa User View Post
И аз подкрепям!
Гледайки анкетата, за Юли са гласували 8 човека. От тях 5 сме със 155, от които 5 може да не дойде някой ...
Не знам къде изчезна желанието за нашите сбирки - преди бяхме пословични със задружността си, а сега...

Токича е на линия със сигурност също, предполагам ще довлече поне още трима-четирима от Пазарджик... Ще стане срещата, но изгубихме духа на 155

Какво ще кажете за уикенда 18-19 Юли? Може и следващия, ако се окаже, че тия дати не са удобни.
Моля всеки заинтересуван да сподели мнение за датите!

P.S. Румба, жесток си баце!!! Благодаря за всичко, което си правил и правиш за нас!!!

P.S.2 Между другото, тазгодишната среща на малайзийския фен-клуб на 155 е събрал само 9 коли ... което също не е добре - на предната среща бяха над 15. Дали Легендата не влиза лека-полека в книгата за изчезващи видове???

Malaysian 155 meeting 2015
За Цигов Чарк - няколко пъти сме наемали една и съща вила, която реално е за около 20 човека. Голяма кухня, голяма дневна с огромно сепаре - баш за 20 човека .. На втория етаж бяха спалните помещения .. не че некой е спал де, немаше грам ред вечерта .. Като пари по спомени излизаше по около 12-15 лв на човек .. ама инфото ми не е от тази година. Може да се провери де .. пък и горе има хиляда неща за правене и забавления.