Results 1 to 2 of 2

Thread: Няколко части за продаване от ГТВ/Спайдър GTV/Spider

  1. #1

    Default Няколко части за продаване от ГТВ/Спайдър GTV/Spider

    Здравейте колеги,
    пускам темата в този раздел понеже не съм търговец и съм член на форума от доста години.Ако не е точния раздел моля да премести модератор темата и да бъда извинен

    Имам няколко излишни части за продаване и цените са по споразумение.Който му представлява интерес нека пише и да се разбираме за цени.Тук пиша частите ,за които се сещам,при интерес питайте за каквото ви трябва.

    предна броня в перфектно състояние,оборудвана,окабелена,може със или без халогени
    2бр. халогени като нови с крушките и буксите на тях пълен комплект
    преден капак с 3 леки пукнатини около емблемата,по 3см във 3-те посоки където са болтовете на решетката,решетката беше натисната.Иначе е перфектен 3-те пукнатини може да се залепят
    решетка/скуде фаза 1 преден капак в перфектно състояние,с оригиналната емблема,леко избеляла , но без удари от камъчета
    Нова кора под мотора,чисто нова,поръчана от Германия по интернет,последна цена 130лв,същата я продават тук за 160лв по интернет,полско производство

    Събрал съм много излишни части,понеже вече близо десетилетие карам и поддържам ГТВ,към момента съм горд собственик на 2 прекрасни коли,фаза 2 лусо и фаза 3 лимитед едишън
    Надявам се,частите да зарадват някой на мен са ми излишни,не съм писал цени,защото както вече казах са по споразумение,очаквам вашите предложения

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Botevgrad
    Age
    55
    Posts
    9

    Default

    Здравейте искам да проверя за кора та дали е налична

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •