Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Въпрос за 147 1.6 Twin Spark турбиниране.

  1. #16

    Default

    Този мотор заводски е много вероятно да хвърли карантията във високи обороти, ти искаш да го сгъстяваш. Не, че е невъзможно, ама ще излезе колкото две 147-ци в подобно състояние. Ако ти се дават пари за колата, по-добре си купи 4 нови гуми и изчисти всичките проблеми по нея.

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    221

    Default

    Quote Originally Posted by naglia View Post
    Аз дизелови боклуци с извинение не желая да карам..


    Още с въпроса си, си споменал, че не отбираш нищо.....и с това в цитата го доказваш категорично....гледам колегите са ти сипали вече порядъчно. Може да попрочетеш из форума за този бензинов двигател, както и за дизелите....след това предполагам ще ти се изясни картинката за какво иде реч...
    Alfa 156 2,4 JTD '99


  3. #18
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by naglia View Post
    Здравейте, въпроса ми е следния. Интересувам се къде да карам колата да я турбинират, какви пари ще ми струва и прочие? Искам да уточня, че не съм навътре с нещата и нямам намерение да се занимавам лично, решил съм да си бръкна в джоба и да я закарам при специалисти, а те да решат кое, как, къде и колко.
    Ако на някой му се занимава и да ме светне малко в тази сфера с нещата, ще съм му благодарен.
    Колега писал си, че си от Пазарджик, попитай в раздела за срещи в Пазарджик! Там групата е сериозна и имат няколко направени подобни коли. Ще ти обяснят за какво става въпрос!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Чирпан
    Posts
    221

    Default

    В alfaowner има тема за турбиниране на 1,6, човека си го прави все още но има снимки и информация. Ако си се решил виж там. Ако не можеш да откриеш темата (в раздел 147/156/GT беше по спомен) пиши да я потърся и да постна линк.
    147 1,6 105к.с. 2002г.

  5. #20
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    Quote Originally Posted by Zeppelinist View Post


    Още с въпроса си, си споменал, че не отбираш нищо.....и с това в цитата го доказваш категорично....гледам колегите са ти сипали вече порядъчно. Може да попрочетеш из форума за този бензинов двигател, както и за дизелите....след това предполагам ще ти се изясни картинката за какво иде реч...
    Аз не знам да има дизел в този форум който да бие дори и 1.4 турбо бензинов мотор на официална дисциплина колега.

  6. #21
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Не мислите ли че колегата вече не се интересува от дискусията след като беше нахранен.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #22
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    Оооо аз се опитах да нахраня дизелите а не да върна интереса на колегата-питащ.По принцип ако аз искам да направя нещо на колата си изобщо няма да се допитам до вездесъщия Алфа Форум.

  8. #23
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    221

    Default

    Quote Originally Posted by rubig View Post
    Аз не знам да има дизел в този форум който да бие дори и 1.4 турбо бензинов мотор на официална дисциплина колега.
    Аз също не знам, не за друго, ами защото изхождам от презумпцията, че става дума за кола за ежедневно каране, на която все пак трябва да се разчита, която да има нужда само от обичайната подръжка. За драгове и писти, не мога нищо да кажа.
    Alfa 156 2,4 JTD '99


  9. #24
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Достатъчно хранилка.
    Ако авторът на темата пожелае, ще я отключа.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •