Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: Въпроси относно Алфа Ромео 166

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Сигурен ли си, че ICS - а работи с Yatour?
    https://www.youtube.com/watch?v=58JfuRf5HIU

    При този поне работи, при мен работи... предполагам ,че и при колегата. Ама за да е сигурен може би да пробва с Xcarlink , не съм виждал да не работи с него. Щото май по принцип, Yatour е малко по бъгав от другите китайчета...
    Virus Alfa

  2. #47
    Запален алфист KARTaL's Avatar
    Join Date
    May 2015
    Location
    Blagoevgrad
    Posts
    202

    Default

    Колата съм я купил преди 2 месеца и за сега съм доволен от нея. Най-вече от возията. Навъртях и 2500 км през това време. Можете ли да ми покажете каква тръба за климатика ми трябва от радиатора до компресора. И от тая седмица вентилатора ми е отказал. Пробвах го работи си, но нз от къде идва проблема?

    ---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

    Колата съм я купил преди 2 месеца и за сега съм доволен от нея. Най-вече от возията. Навъртях и 2500 км през това време. Можете ли да ми покажете каква тръба за климатика ми трябва от радиатора до компресора. И от тая седмица вентилатора ми е отказал. Пробвах го работи си, но нз от къде идва проблема? По принцип си исках кола дизел но не съм разочарован от избора си. Гледах доста 147-ци и отзивите за тях но доста бяха негативни.
    Alfa Romeo 166 2.0 16v T.S

  3. #48
    Запален алфист KARTaL's Avatar
    Join Date
    May 2015
    Location
    Blagoevgrad
    Posts
    202

    Default

    Каква газова уредба бихте ми препоръчали? Прави ли проблем газта на алфите, защото съм доста негативни коментари? Трябва ли да се гресира от време на време нещо по предницата защото при ляв волан някои път ми скърца?
    Alfa Romeo 166 2.0 16v T.S

  4. #49

    Default

    Quote Originally Posted by KARTaL View Post
    Каква газова уредба бихте ми препоръчали? Прави ли проблем газта на алфите, защото съм доста негативни коментари? Трябва ли да се гресира от време на време нещо по предницата защото при ляв волан някои път ми скърца?

    Колко пари имаш за газова е първият въпрос? и после идва и отговора. и колко км ще караш на година и заслужава ли си ? ако няма да въртиш много км, и дали само градско или повече магистрала/извънградско ще караш относно разхода на тази газова. Негативни коментари си чел, щото и газ-та не е стока в БГ, и майсторите станаха прекалено много.И всеки иска да пипа настройки и да я прави бегачка. Аз бих ти препоръчал принс или виале, или брс. Пък ти си прецени колко пари ти се дават за газова и дали/кога ще я избиеш обратно! .... А иначе алфите държат много на ГАЗ.
    Virus Alfa

  5. #50
    Запален алфист KARTaL's Avatar
    Join Date
    May 2015
    Location
    Blagoevgrad
    Posts
    202

    Default

    ГАЗ-та е сложена и съм доволен. Обаче от два дена ми дава ядове нещо колата и не знам от какво. Като тръгна да паля не ми отчита кода на имобилаизера а до сега това го нямаше. Тази сутрин тръгнах да излизам тръгвам да паля всичко светна по таблото и като тръгна да паля изключи всичко все едно нямаше грам ток в нея. Изключих акумулатора всичко си тръгна обаче на един завои колата ми изгасна. Радиото станциите не излизат. Какви са възможните проблеми?
    Alfa Romeo 166 2.0 16v T.S

  6. #51
    Запален алфист tweety's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    206

    Default

    Подобни признаци имах при проблем с една от клемите на акумулатора. Имаше си ток, всичко свети и в момента, в който опит да запаля всичко гасне. Смених си клемата и нещата са ок.

  7. #52
    Запален алфист KARTaL's Avatar
    Join Date
    May 2015
    Location
    Blagoevgrad
    Posts
    202

    Default

    Някой може ли да ми каже коя е тръбата която ми липсва за климатика? Ето снимки:
    http://prikachi.com/images/817/8356817f.jpg
    http://prikachi.com/images/823/8356823w.jpg
    Alfa Romeo 166 2.0 16v T.S

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •