Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 194

Thread: Има ли модератори във форума и каква е ролята им в него???

  1. #31

    Default

    За да има ред вземете за модел някоя диктатура. И тогава Гайдаров някои твои приятелчета като станат диктатори, тоест модератори жална ти майка.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #32
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 00:02.

  3. #33

    Default

    Гайдаров, тук ако си инженер, това е голям минус. Защото се почва да се говори какви били българските инженери, щом си инженер трябва да бъдеш мразен по дефолт Трябва да имаш основно незавършено и висше незапочнато и да пишеш като циганин. И тогава всички ще те уважават.
    Last edited by lordliness; 21-05-2015 at 00:10.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  4. #34
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 00:03.

  5. #35

    Default

    Ма форума е една представителна извадка на Българите каращи Алфа Ромео.
    Не знам какво толкова ви учудва.

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  6. #36
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 00:03.

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Ами например мен и Лорда хич не ни учудва.
    То затова и имаме по още няколко коли освен Алфа Ромео...
    Водя ти с една.
    Правиш тема със снимки пишеш на разбираем език, обаче идват някакви играчи и почват да те убеждават, че ти не си го правил това, бил си там случайно и си снимал. После други който разбират от машини, колкото прасе от кладенчова вода почват да ти правят разбор как нищо не разбираш и едва ли не си си купил дипломата и тя е някаква хартийка. Това не е ли обида?
    Много критици, но някой да напише смислена тема за ремонт почти няма. Да не говорим как хубави теми не получават статут на важни и потъват в небитието.
    Скоро Митака ми каза помоли се на модераторите да ти направят тези неща важни. И от какъв зор трябва да се моля, аз знам как става. Модераторите много добре могат да преценят кое е стойностно, но нямат желание.
    Last edited by lordliness; 21-05-2015 at 01:23.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #38
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 00:04.

  9. #39
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by vgp_sas View Post
    Дори някой да иска да турбинара магарр и да е технически неграмотен, не може ли да му се ...
    Каквото повикало, такова се обадило. Я виж младежа, че още с първите си постове обижда поне половината от форума, кой очаква нещо друго като развитие на темата?!
    Last edited by Liminat; 21-05-2015 at 07:03.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  10. #40
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 00:04.

  11. #41
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Когато човек е на 18 години, може да му бъде простено всичко.
    Е, да, разбира се. Как иначе ще е завършен простак на 25.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  12. #42
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 00:05.

  13. #43
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Водя ти с една.
    Правиш тема със снимки пишеш на разбираем език, обаче идват някакви играчи и почват да те убеждават, че ти не си го правил това, бил си там случайно и си снимал. После други който разбират от машини, колкото прасе от кладенчова вода почват да ти правят разбор как нищо не разбираш и едва ли не си си купил дипломата и тя е някаква хартийка. Това не е ли обида?......
    Вие двамата с Гайдаров що си мислите, че като напишете нещо, като това болднатото и с това се приключват нещата?
    Явно е добре да посесите някой психиатър.

    Негодуваш нещо, че необосновано някой те напада и те обвинява в некомпетентност?

    Ами ето ти фактите:

    Да вземем например тази тема.

    В нея си върви една нормална дискусия, до момента в който в следния пост, ти си написал:

    "Тези които ти дават съвети май никога не са виждали на живо този механизъм. Това не е никакъв амортисьор, а най обикновена пружина с два гумени тампона и обвита в гума. "

    По натам в дискусията следват още намеци относно това, колко аз не разбирам а пък ти си компетентен.



    Накрая се оказва точно обратното и Лорд-Лохнес си подвива опашчицата и се скрива.

    Такива дискусии в които тръгваш с голям хъс да "размазваш" другите с върховния си професионализъм и накрая бъреш поакания си задник, колкото щеш.


    Накратко - имаш навика пръв да мяташ камъни а когато те поставят намястото, ревеш и обяснявъш, къде в небесата ти бил IQ-то и накрая се покриваш.


    И накрая един безплатен съвет от мен:

    Друг път, когато демонтираш някой чарк от колата си, вместо да го гледаш, като лъв-кюфте, помоли някой седмокласник да ти обясни, какво е и как работи
    Last edited by ecotronic; 21-05-2015 at 10:54.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #44
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 12-07-2015 at 00:05.

  15. #45
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Изкривихте отново първоначалната идея на тази тема....
    Спамма наделя again !
    Нищо ново!
    Факт е ,че форума замира с всяка година,все повече и повече,но в никакъв случай не можем да търсим вина само и единствено в модераторите.
    Едва ли 5-10-15 човека са в състояние да прочитат и трият глупостите и безмислените постове на 500+ потребителя тук.
    Всеки трезво мислещ би следвало да разбере какво имам предвид.Вината за това блато е обща ,от модератори,от потребители от собственици и т.н. !
    Шуробаджанащината е големия проблем тук !
    Пример:
    Н-брой хора си плащат за обяви ,но друг Н-брой потребители имат по 10+ обяви за коли на части,джанти,гуми и т.н.
    Лично аз съм репортвал и съм се допитвал многократно по този въпрос в модераторския раздел - отговор никакъв !
    След като имаш форум,би трябвало да си го подържаш и да следиш за неговата работа а не всичко да е на самотек както е в момента.
    Не знам и не съм проверявал кои колеги не са влизали с месеци тук.Аз мога да говоря за себе си и знам,че всеки удобен момент и свободно време ,влизам и модерирам.Правил съм го по празници,през уикендите когато съм със семейството си,модерирал съм и от Милано когато бяхме на 100 годишнината на Алфа Ромео,на коледа и нова година....
    Оставам обаче с впечатлението ,че 60-70% от потребителите нарушаващи системно правилата тук,започват да се оплакват и мрънкотят след като получат заслужено предупреждение или наказание.
    Отварят се теми навсякъде: защо имам наказание,защо ме предупредиха,защо мен а не него и т.н.
    Следват едни заплахи и закани на лични съобщения,звънене по телефона защо така направи,знаеш ли ме кой съм,какво ще ти се случи и т.н.
    А колко лесно е само,когато някой от нас види нередност да натисне бутона за репорт...помага се на форума и на модераторите.
    Мога да пиша още с часове по темата ,но напоследък съм ограничил достъпа си тук до влизане-модериране-излизане !
    Извинявам се,ако съм обидил някой !
    Живи и здрави
    Камен
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •